Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dziwne znaki zamiast polskich znaków w instalatorach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Dziwne znaki zamiast polskich znaków w instalatorach (/dziwne-znaki-zamiast-polskich-znakow-w-instalatorach-35448-t)



Dziwne znaki zamiast polskich znaków w instalatorach - pioterbezkitu - 21.08.2013 11:29

Witam, mam następujący problem. Zaczęło się od tego, że któregoś dnia próbowałem ściągnąć napisy do filmu programem Napiprojekt. Zauważyłem, że w jego okienku zamiast polskich znaków wyświetlają się jakieś pionowe kreski albo inne cuda. Dodatkowo w każdym pliku z napisami, jaki ściągam występują również takie znaczki, bez względu na rodzaj napisów, filmu czy też kodowanie. Zacząłem od reinstalacji programu, ale w samej instalce tego programu również widniały te dziwne znaczki zamiast polskich "ogonków". Co oznaczałoby, że problem nie tkwi w samym programie, lecz w systemie. Sprawdziłem w Panelu Sterowania, w Region i język - tam wszystko jest ustawione na Polski. Próbowałem przywrócić ustawienia czcionek - nic nie dało. Próbowałem przywrócić system z punktu przywracania i również nic.

Bardzo proszę o pomoc

Edit1: System jest oczywiście oryginalny i w polskiej wersji językowej (Windows 7 Home Premium)