Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Windows 7 Acer eRecovery Management Bardzo potrzebna pomoc ! - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Windows 7 Acer eRecovery Management Bardzo potrzebna pomoc ! (/windows-7-acer-erecovery-management-bardzo-potrzebna-pomoc-35375-t)



Windows 7 Acer eRecovery Management Bardzo potrzebna pomoc ! - freetagg - 18.08.2013 20:55

Proszę o pomoc Mój komputer miał bardzo dużo trojanów i postanowiłem ze i tak już komputer źłe działa więc użyłem programu "Acer eRecovery Management" I przywróciłem system do ustawień fabrycznych i nagle zauważyłem ze za każdym wyłączeniem komputera trzeba czekać na jakąś aktualizacje potem włączam komputer jakoś dłużej się załącza i nagle konfigurowanie aktualizacji potem niepowodzenie i tak ciągle ale nie to jest problemem chodzi o to że przed cofnięciem systemu miałem tak dużo plików bardzo mi potrzebnych i zrozumiałem że bardzo muszę je odzyskać da się to zrobić i jak proszę o szybką odpowiedź "Acer eRecovery Management" użyłem wcozraj o godzinie około 20:00 a około godziny 23:30 system został przywrócony do ustawień fabrycznych Mogę to jakoś cofnąć żeby mieć system windows przed cofnięciem ?