Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Błąd instalacji Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Błąd instalacji Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile (rozwiązany) (/blad-instalacji-centrum-obslugi-urzadzen-z-systemem-windows-mobile-rozwiazany-3533-t)



Błąd instalacji Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile (rozwiązany) - Sata1 - 07.01.2010 11:23

Wyskakuje błąd o braku elementu systemu - myślałem, że to wina systemu Professional ale zainstalowałem Ultimate specjalnie żeby sprawdzić i dalej to samo...

Bardzo proszę o jakieś rady!


RE: Podlączam nawigacje do komputera i... - War_3_ - 07.01.2010 11:33

Próbowałeś włożyć płytkę Windowsa i zrobić boot z niej żeby naprawić system?


RE: Podlączam nawigacje do komputera i... - Sata1 - 07.01.2010 11:39

Bardzo przepraszam za mój błąd...
War_3_, dosłownie przed sekundą zainstalowałem system.
Czy w takim razie możesz mi nieco bardziej przedstawić co mam zrobić?


RE: Podlączam nawigację do komputera i... - War_3_ - 07.01.2010 12:06

Jeśli system instalowałeś z płytki/pendrive - uruchom komputer ponownie, wejdź do ustawień biosu i w zakładce advanced options masz coś takiego jak - select boot device.
Ustaw tam cd/usb drive (zależy jaki masz nośnik), zapisz i zrestartuj komputer przy nośniku włożonym/podłączonym.
Uruchom tego Windowsa (w trakcie wczytywania masz taką notkę - boot from cd-drive, pozwalasz żeby się odpaliło).
Po wczytaniu konfiguratora z płytki masz do wyboru instalację, formatowanie itd. Tam jest też opcja Napraw(repair).
Uruchom ją i zrestartuj potem komputer (jeśli sam się nie zrestartuje).


RE: Podlączam nawigację do komputera i... - Sata1 - 07.01.2010 12:08

Ok już działam - za moment zdam relację...
Niestety to nic nie pomaga Smutny
Dodam jeszcze, że mój Windows jest ze znacznikiem "N" może to ma jakieś znaczenie?


RE: Podlączam nawigację do komputera i... - slump - 07.01.2010 12:59

Tak. Nie ma w nim Windows Media Playera, doinstaluj go.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=31017ed3-166a-4c75-b90c-a6cef9b414c4&displaylang=en


RE: Brak elementu systemu - Sata1 - 07.01.2010 13:11

O to w tym wszystkim chodziło! - Gratuluję wiedzy Uśmiechnięty
Serdecznie pozdrawiam.