Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z przenoszeniem plików na urządzenie przenośne - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z przenoszeniem plików na urządzenie przenośne (/problem-z-przenoszeniem-plikow-na-urzadzenie-przenosne-35305-t)



Problem z przenoszeniem plików na urządzenie przenośne - Mitsuschi - 15.08.2013 13:12

Witam od pewnego czasu mam problem z kopiowaniem plików na pendrive lub na inne urządzenie przenośne.Wyskakuje mi błąd o treści "Nie można znaleźć tego elementu.Prawdobodobnie elementu już nie ma w Komputer.Sprawdź lokalizację elementu i spróbuj ponownie." Na dole tematu będzie screen z tym błędem.Jestem z tego powodu wściekły bo nie mogę zgrać plików.Proszę o pomoc.[attachment=5510]


RE: Windows 7 - Pliki nie chcą się kopiować na urządzenia przenośne. - irocket - 15.08.2013 16:33

Pendrive podpinasz z przodu, czy tyłu?


RE: Windows 7 - Pliki nie chcą się kopiować na urządzenia przenośne. - Mitsuschi - 15.08.2013 16:49

Pendrive podpinam z przodu,mam usb u góry 1 i na dole 2.


RE: Windows 7 - Pliki nie chcą się kopiować na urządzenia przenośne. - irocket - 15.08.2013 18:48

Spróbuj podpiąć z tyłu, możliwe, że hub z przodu nawala (mam czytnik kart, co działa podobnie, po kilkunastu sekundach "wymontowuje" kartę i montuje ponownie).


RE: Windows 7 - Pliki nie chcą się kopiować na urządzenia przenośne. - Mitsuschi - 15.08.2013 19:16

Spróbowałem podpiąć z tyłu niestety efekt jest ten sam Smutny


RE: Windows 7 - Pliki nie chcą się kopiować na urządzenia przenośne. - Mitsuschi - 16.08.2013 10:39

Proszę o pomoc Smutny
Problem rozwiązany Zacieszacz Nie mogło kopiować plików przez Daemon Toolsa,chociaż sam nie wiem dlaczego ponieważ miałem go już bardzo długi okres czasu i nie było problemów.Dzięki za pomoc.Temat do zamknięcia.


Problem z przenoszeniem plików na urządzenie przenośne (rozwiązany) - peciaq - 19.08.2013 13:48

Wątek rozwiązany.