Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Asus X5DIN z systemem Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Asus X5DIN z systemem Windows 7 (/asus-x5din-z-systemem-windows-7-3529-t)



Asus X5DIN z systemem Windows 7 - mlodyx - 06.01.2010 23:58

Otóż jakiś czas temu zakupiłem laptopa Asus X5DIN z Windowsem 7. Po paru dniach użytkowania posypał się i dało się odpalić tylko w trybie awaryjnym. Użyłem płytki recovery i było ok. Ale znów co jakiś czas system się sam z siebie sypie. A teraz na dodatek dziwne rzeczy się zaczęły dziać otóż dziś ponownie się posypał użyłem płytki recovery i podczas instalacji nie było możliwości żeby utworzyć konto swoje. Automatycznie zostało utworzone konto Administrator. Założyłem hasło i po restarcie wpisując hasło wyskakuje że jest ono nie poprawne. Tak samo chociaż że przy instalacji wybieram język polski to system jest po angielsku bez możliwości zmiany w systemie. Czy da się coś z tym zrobić? Czy muszę oddać lapka na gwarancje.


RE: Asus X5DIN z systemem Windows 7 - slump - 08.01.2010 19:15

Beznadziejnie opisujesz problem. Co to znaczy posypał się?. Jak to się objawia, jakieś błędy, komunikaty, etc?