Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Przesiadka na Windows 7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Przesiadka na Windows 7 (rozwiązany) (/przesiadka-na-windows-7-rozwiazany-3527-t)



Przesiadka na Windows 7 (rozwiązany) - RF'q - 06.01.2010 22:38

Witam, wiem, że były podobne tematy, ale do każdego użytkownika trzeba raczej podchodzić indywidualnie.
Od wielu lat używam tylko i wyłącznie XPka i chciałbym was się zapytać czy w moim przypadku warto przejść na Win7 Ultimate

To do czego używam komputera to zazwyczaj norma czyli; internet, muzyka, filmy, gg, photoshop i inne tego typu badziewia Zacieszacz
Chcę podkreślić, że lubię też czasami pograć. Sęk w tym, że gram w dosyć wymagające gry typu GTA4, Call of duty i tp
Może mi ktoś podpowiedzieć czy Win7 nie obniży mi wydajności w tego typu grach?

Mój sprzęt
ASUS M2A-MX
AMD Athlon 64 2x Dual Core 5200+
GF 9500 GT 512mb
2gb ram


RE: Przesiadka na Windows 7 - Sewer78 - 07.01.2010 15:13

Z 2 gb ram ja nie widzę w ogóle sensu przesiadki. Pomijając to , że twój sprzęt to w sumie obecnie klasa LOW i do takich gier zapewne masz super dużo fps - no chyba ze grasz w 1024x768 i z detalami na minimum.


RE: Przesiadka na Windows 7 - War_3_ - 07.01.2010 15:16

Wydajność prawdopodobnie spadnie, niektóre gry nie odpalają się poprawnie.
Ja mam 1GB i Win7 x32 i widzę, że nie śmiga jak kiedyś.

Inna kwestia - dużo mniej gram niż powiedzmy rok temu.


RE: Przesiadka na Windows 7 - RF'q - 07.01.2010 16:17

(07.01.2010 15:13)Sewer78 napisał(a):  z 2 gb ram ja nie widze w ogóle sensu przesiadki. Pomijając to , że twoj sprzet to w sumie obecnie klasa LOW i do takich gier zapewne masz super duzo fps - no chyba ze grasz w 1024x768 i z detalami na minimum.

We wszystkie gram na maxymalnych ;p
nie licząc GTA, bo w nim na medium+ mam ok 30FPS

Ok dzięki za rady Zadowolony


RE: Przesiadka na Windows 7 - slump - 07.01.2010 17:54

A ja z kolei powiem, że jeżeli zadbasz o nowy system, zoptymalizujesz go, będziesz miał odpowiednie sterowniki to nie powinieneś odczuć różnicy. Moim zdaniem będzie porównywalnie, a jeśli w przyszłości wymienisz podzespoły na pewno lepiej będzie.