Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Problemy z option icon 225 w Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Problemy z option icon 225 w Windows 7 (/problemy-z-option-icon-225-w-windows-7-35138-t)



Problemy z option icon 225 w Windows 7 - marcin1509 - 08.08.2013 12:37

Witajcie forumowicze i forumowiczki Uśmiechnięty
Mam problem z moim modemem - option icon 225. Zainstalowałem ostatnio kochane Ubuntu 13.04 i skonfigurowałem
sobie tam internet (mam aktualnie kartę Orange). Na ubuntu internet śmiga i wszystko jest ładnie pięknie.
Restartuję laptopa i wchodzę na Windows 7, łączę się z internetem - też śmiga, jednakże ... nie mogę użytkować tego
systemu w pełni, gdyż dźwięki się zacinają, a gry zamulają, ale tylko wtedy, gdy jest podłączony internet.
Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? Nie chcę robić formata po raz n-ty, a instalacja sterowników i innych rzeczy zajmuje kilka dni.
Wszystko powraca do normy, gdy wyłączam proces aplikacji dostępowej - GlobeTrotter Connect.
Pozdrawiam,
marcin1509
PS. Posiadam zainstalowany Windows 7 x64 i Ubuntu 13.04 x32. Na obydwa systemy mam oddzielne partycje. A - i najważniejsze, mam laptopa Asus X53SD.