Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 Notebook - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Windows 7 Notebook (/windows-7-notebook-34955-t)



Windows 7 Notebook - seweryn55 - 31.07.2013 19:22

Mianowicie mam problem, wcześniej notebook był kupiony i miał zainstalowany system Windows 7 Starter, wszystko działało dobrze. Po przeinstalowaniu systemu wszystko nie miłosiernie się zacina, zdjęcia wczytują się godzine albo przywieszają notebooka. Czy to może być wina braku sterowników do chipseta, karty graficznej czy coś innego.


RE: Windows 7 Notebook - thermalfake - 31.07.2013 19:33

Starter miał wszystko co było potrzebne do poprawnego działania bo to system przygotowany - preinstalowany. Zainstalowałeś system jak podejrzewam, który nie jest specjalnie przeznaczony na notebooki (potrzebuje więcej zasobów sprzętowych bo ma dużo bardziej rozbudowane funkcje). Bez instalacji kompletu sterowników tak na pewno będzie jak piszesz. Podejrzewam także, że z braku możliwości przywrócenia fabrycznego systemu doszło do naruszenia licencji jeśli nie została zakupiona/otrzymana legalnie nowa (ktoś lekką ręką postawił np home premium).


RE: Windows 7 Notebook - seweryn55 - 31.07.2013 19:36

Aha czyli to przez sterowniki to dzięki za pomoc myślałem że to może być czegoś innego wina.


RE: Windows 7 Notebook - thermalfake - 31.07.2013 19:39

Jeszcze raz zapytam, żebyś był świadom - co teraz jest na tym laptopie, jaka wersja ?


RE: Windows 7 Notebook - seweryn55 - 31.07.2013 19:56

Windows 7 Starter


RE: Windows 7 Notebook - thermalfake - 31.07.2013 20:57

Starter z edycji Aio (all in one) ?


RE: Windows 7 Notebook - seweryn55 - 31.07.2013 22:18

Już po problemie o dziwo zdjęcia z aparatu strasznie muliły notebooka po usunięciu ich jest wszystko w porzadku. Mogę nawet 10x większe zdjęcia wrzucać a i tak nie tnie się.