Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Filmiki lagują na necie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Filmiki lagują na necie (/filmiki-laguja-na-necie-34913-t)



Filmiki lagują na necie - Owsian55 - 30.07.2013 14:58

Witam.Mam problem z filmikami w internecie a mianowicie przycinaja jak je ogladam.Na przykład ogladam filmik na youtube który ma powiedzmy 4 min i przez 2 min jest dobrze a pozniej laguje obraz na jakies 5-10 sek i potem jeszcze z 2 razy tak jest .Pasek szybko sie laduje , ale te lagi juz mnie naprawde irytuja Zły.Komputer niedawno kupilem i bylo wszystko dobrze , wszystko zaczelo sie psuc jakies 2 tygodnie temu , probowalem roznych sposobow , ale nic nie daly wiec prosze Was o pomoc. W ogóle od poczatku jak mam ten komputer to filmiki na yt szly bardzo dobrze , ale na innych stronach takich jak : sadistic ,cda czy wp.tv przycinaly , ale mi glownie chodzi o to zeby filmiki na yt nie lagowaly , ale jesli ktos by znal przyczyne czemu na innych stronach laguje to bylbym bardzo wdzieczny.Internet mam szybki wiec to raczej nie jest jego wina 5 Mb/s.Nie mam rowniez duzo programow na kompie wiec opcje zamulonego komputera wykluczylem .Jesli ktos znalby przyczyne to prosze o jak najszybsza odpowiedz.Prosze rowniez zeby wyrazac sie w miare zrozumialy dla mnie jezyk bo dla mnie komputer to troche czarna magia Zacieszacz .Zapomnialem dodac najwazniejszej rzeczy a mianowicie moj sprzet : Procesor Intel Pentium 3.20 GHz , pamiec RAM : 4 GB , 150 GB miejsca.Moj system to Windows 7 Ultimate.


RE: Filmiki laguja na necie POMOCY ! - irocket - 30.07.2013 15:39

Pobierz starszą wersję Adobe Flashplayer - ostatnia wersja lubi przycinać i przywieszać przeglądarkę.


RE: Filmiki laguja na necie POMOCY ! - Owsian55 - 30.07.2013 17:32

Zainstalowałem starszą wersję , ale i tak nie pomogło Smutny Już naprawde nie wiem co mam z tym zrobic ...


RE: Filmiki laguja na necie POMOCY ! - Nostromo - 30.07.2013 20:55

Jeżeli instalowałeś ostatnio jakieś nowe stery, to zrób ponownie klasyfikację systemu(nie zaszkodzi).


RE: Filmiki laguja na necie POMOCY ! - Owsian55 - 30.07.2013 22:25

Nie instalowałem ostatnio żadnych sterownikow.To co teraz ?