Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Niepowodzenie konfigurowania funkcji systemu windows - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Niepowodzenie konfigurowania funkcji systemu windows (/niepowodzenie-konfigurowania-funkcji-systemu-windows-34778-t)



Niepowodzenie konfigurowania funkcji systemu windows - wajchorz - 25.07.2013 19:16

Witam

Wczoraj mój Windows zaczął pobierać aktualizację. Po pobraniu jej samoczynnie się zrestartował i zaczął ją instalować. nagle wyskoczył komunikat "Niepowodzenie konfigurowania Funkcji systemu Windows. Wycofywanie zmian. Nie wyłączaj komputera". czekałem sam się wyłączył. po chwili się uruchomił i ponowił próbę zainstalowania aktualizacji po czym znów wyskoczył ten sam komunikat l. niestety sytuacja powtórzyła się parokrotnie. przejście w tryb awaryjny i Próba zablokowania i odinstalowania aktualizacji spęzła na niczym. po wyłączeniu komputera i ponownym uruchomieniu znowu ta sama sytuacja. komputer nie chce się włączyć w trybie normalnym.
Proszę o pomoc
co uczynić by system znowu odpalił?


RE: Niepowodzenie konfigurowania funkcji systemu windows - mimak - 26.07.2013 14:10

Była to aktualizacja systemowa (windowsowa), czy oprogramowania sprzętowego, np od producenta komputera lub karty graficznej? Te ostatnie potrafią być toksyczne.
W każdym razie należy zacząć od uruchomienia w trybie awaryjnym i odinstalować te nieudane aktualizacje.


RE: Niepowodzenie konfigurowania funkcji systemu windows - wajchorz - 26.07.2013 19:26

niestety to nic nie da, odinstalowałem aktualizacje z 2 ostatnich dni i dalej uporczywie chce instalować aktualizacje wkółko


RE: Niepowodzenie konfigurowania funkcji systemu windows - irocket - 26.07.2013 19:48

F8 podczas uruchamiania, później Napraw komputer i przywróć system z punku przywracania