Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
"IE uniemożliwił tej witrynie zainstalowanie..." - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: "IE uniemożliwił tej witrynie zainstalowanie..." (/ie-uniemozliwil-tej-witrynie-zainstalowanie-34605-t)



"IE uniemożliwił tej witrynie zainstalowanie..." - damian1a2b3c - 19.07.2013 09:26

Witam
nie wiem, czy piszę w dobrej lokalizacji,ale nie znalazłem działu Przeglądarki, Mam taki problem: kiedy chcę otworzyć jakąś stronę (konkretnie czat) w IE, pojawia się błąd: IE uniemożliwił tej witrynie zainstalowanie formantu Active X. Kliknij bleble. Kiedy klikam prawym przyciskiem na pasek i daje zainstaluj, krzyczy, ze strona się odświeża i wraca na poprzedni ekran. Zresetowałem już wszystkie ustawienia IE i zszedłem z IE9 na ósemkę, dodałem stronę do zaufanych i włączyłem Inicjalizowanie formantów ActiveX niezaznaczonych jako bezpieczne, ale cały czas to samo. W innych przeglądarkach i na XP to działa. [Windows 7 jest 64bitowy]
Bardzo prosze o pomoc, bo w Googlach nie znalazłem po polsku kompletnie nic. Nie znam się dokładnie na przeglądarkach ponad to, co już zrobiłem i nie mam juz zadnych pomysłów.
Pozdrawiam
Damian


RE: "IE uniemożliwił tej witrynie zainstalowanie..." - Maxim128 - 19.07.2013 10:22

Spróbuj przez opcje internetowe dodać tą witrynę do zaufanych stron.


RE: "IE uniemożliwił tej witrynie zainstalowanie..." - irocket - 19.07.2013 11:27

Próbowałeś IE10? Większość stron wygląda na nim jak na konkurencyjnych przeglądarkach. Ja zwykle IE używam jak muszę, tj nie ma innej przeglądarki, lub coś wymaga IE.


RE: "IE uniemożliwił tej witrynie zainstalowanie..." - damian1a2b3c - 19.07.2013 17:54

(19.07.2013 10:22)Maxim128 napisał(a):  Spróbuj przez opcje internetowe dodać tą witrynę do zaufanych stron.

Tak,jak już pisałem, strona była dodana do zaufanych ( *.wp.pl) ,chyba nie moglem tu nic źle zrobic?
Dobry pomysł na wagę złotaUśmiechnięty


RE: "IE uniemożliwił tej witrynie zainstalowanie..." - Maxim128 - 22.07.2013 21:31

Przepraszam, moje niedopatrzenieUśmiechnięty
Ale czat czy strona główna?