Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Microsoft Visual C++ - pełno tego w "Dodaj lub usuń programy" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Microsoft Visual C++ - pełno tego w "Dodaj lub usuń programy" (/microsoft-visual-c-pelno-tego-w-dodaj-lub-usun-programy-34581-t)



Microsoft Visual C++ - pełno tego w "Dodaj lub usuń programy" - popi803 - 18.07.2013 15:45

Witam. Wziąłem się ostatnio za czyszczenie komputera i usuwam niepotrzebne rzeczy. Zastanawia mnie tylko duża ilość wpisów Microsoft Visual C++ w "Dodaj lub usuń programy". Jest ich sporo i w różnych wersjach. Tak powinno być?
Może można pousuwać niektóre czy coś? Sama ich obecność mi nie przeszkadza gdyby nie taka ilość...

Screen:

[Obrazek: z83pnw.jpg]

Z góry dzięki Uśmiechnięty


RE: Microsoft Visual C++ - pełno tego w "Dodaj lub usuń programy" - irocket - 18.07.2013 16:17

To się zwykle instaluje, jak coś nie działa Cwaniak Część programów też to instaluje. Jakbym miał sprzątać, to odinstalowałbym wszystkie, potem zainstalował najnowsze (2010 x86 i x64) i jakby coś nie działało, to wtedy 2008 x86 i x64 w najnowszej wersji.

edit: część to mogą być poprawki z Windows Update


Microsoft Visual C++ - pełno tego w "Dodaj lub usuń programy" (rozwiązany) - LadyInBlue - 18.07.2013 20:58

Wątek rozwiązany.