Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Niepoprawna konfiguracja równoczesna - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Niepoprawna konfiguracja równoczesna (/niepoprawna-konfiguracja-rownoczesna-34501-t)



Niepoprawna konfiguracja równoczesna - depseth - 14.07.2013 12:34

Cześć, odświeżam temat, bo nie jestem pewien czy powinienem zakładać nowy jeżeli już to zostało poruszone. Mam dokładnie ten sam problem z programem Ableton. Wcześniej miałem problem z Windowsem, który rozwiązałem przez przywrócenie systemu do stanu jaki reprezentował sobą od nowości, więc można powiedzieć, że Windows jest postawiony na świeżo (Windows 7 Home Premium 64 bit). Generalnie przeszukałem internet już w poszukiwaniu odpowiedzi i porad, reinstalowałem pakiety C++ i .NET 4 i 3,5. Niestety Windows nie aktualizuje się od razu w całości, więc zastanawiam się, czy ma to jakiś związek z brakiem, któregoś pakietu, czy update'u, których system postanowił nie instalować mimo wszystko.

Sam program śmigał od dawna na poprzedniej wersji systemu. Więc zastanawiam się, czy jest to może kwestia ponownego przywrócenia systemu.i wtedy będzie wszystko działało. Jak uważacie? Need help...