Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem przy otwieraniu folderów i przeglądaniu Internetu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem przy otwieraniu folderów i przeglądaniu Internetu (/problem-przy-otwieraniu-folderow-i-przegladaniu-internetu-34428-t)



Problem przy otwieraniu folderów i przeglądaniu Internetu - BarteQPL - 10.07.2013 10:12

Witajcie.
Przeszukałem Internet, ale nie znalazłem nikogo, kto miałby tak nietypowy problem jak ja. Od roku korzystam z laptopa, mam do niego podłączoną myszkę bezprzewodową. Wszystko było do tej pory w porządku. Żadnego wirusa i innych wariacji. Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby podłączyć laptopa do monitora i po paru dniach się zaczęło. Jak mam odłączoną myszkę i działam tylko na touchpadzie, wszystko jest OK. Kiedy podłączam myszkę, nie mogę wejść do żadnego folderu (jedynie do folderu na pulpicie, ale już do podfolderów nie) oraz nie jestem w stanie przeglądać Internetu w przeglądarce (w żadnej przeglądarce, każda próba wejścia na jakąkolwiek stronę internetową kończy się "wyrzuceniem" mnie na stronę startową).
Czy jest mi w stanie ktokolwiek pomóc? Nie chcę rezygnować z myszki.

Model laptopa: Samsung RF511
Model myszki: A4Tech G10-770FL


RE: Problem przy otwieraniu folderów i przeglądaniu Internetu - LadyInBlue - 10.07.2013 11:02

Hmm, moja myszka bezprzewodowa potrafiła "szaleć" jak bateria się jej kończyła, może sprawdź to.


RE: Problem przy otwieraniu folderów i przeglądaniu Internetu - BarteQPL - 10.07.2013 11:04

Dziś rano wymieniłem na nową baterię i dalej to samo.