Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z ponownym zainstalowaniem Windowsa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z ponownym zainstalowaniem Windowsa (/problem-z-ponownym-zainstalowaniem-windowsa-34206-t)



Problem z ponownym zainstalowaniem Windowsa - biazio - 01.07.2013 20:28

Witam, chciałbym zrobić całkowity format i zainstalować na świeżo jeszcze raz Widnowsa, do tej pory nie miałem z tym problemu ale teraz, gdy robie to z poziomu systemu (instalatora) to prosi mnie kreator o podanie ścieżki do sterownika (płyty czy tam usb) płyta jest w środku, bo inaczej jakbym odpalił instalator i gdy wybieram jako docelowe źródło tego sterownika płyte to nic nie znajduje.
Natomiast jeśli chce zrobić to z poziomu Bios'a pojawia się napis: "Dowolny kalwisz spwodouje ..." wciskam i nic , widnows normalnie się załącza, tak samo nie mogę wejsc w BIos wciskam DEL i nic, jakby kalawiatura w biosie w ogole nie działała, to samo jest gdy zresetuje komputer i każe mi wybrać sposób uruchomienia Windowsa, nie mam mozliwości manewru, co zrobić?
Pozdrawiam


RE: Problem z ponownym zainstalowaniem Windowsa - thermalfake - 02.07.2013 22:33

Najpierw podaj specyfikację sprzętu lub jego markę. Nie każdy markowy komputer lub laptop ma opcję wejścia do bios przez klawisz Del.
Nośnik instalator może być uszkodzony lub napęd ma problem z poprawnym bootawaniem płyt dvd.


RE: Problem z ponownym zainstalowaniem Windowsa - biazio - 03.07.2013 13:50

No właśnie chodzi o to że wcześniej było wszystko w porządku Cwaniak iną CD wkładam i jest to samo, napęd jest sprawny, bo mogę wszystko instalowąć , ogladać itd.