Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z odzyskaniem klucza USB po programie eBoostr - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z odzyskaniem klucza USB po programie eBoostr (/problem-z-odzyskaniem-klucza-usb-po-programie-eboostr-34186-t)



Problem z odzyskaniem klucza USB po programie eBoostr - soulfly777 - 30.06.2013 03:32

Znacie program eBoostr. Właśnie załatwił mi drugi klucz 4GB bo przestał go prawidłowo rozpoznawać a na kluczu pozostał (niby) pusty folder który zajmuje całą pamięć klucza i nie można go usunąć nawet unlockerem. Ma ktoś jakiś na to pomysł ?
Z góry wielkie dzięki.
P.S. Oczywiście mam Windows 7.


RE: Problem z odzyskaniem klucza USB po programie eBoostr. - thermalfake - 30.06.2013 14:50

Pokaż zrzut ekranowy z ChipEasy_EN_V1.5.6.6 przy wpiętym penie.
Poszukam narzędzia do niskopoziomowego formatowania.


RE: Problem z odzyskaniem klucza USB po programie eBoostr. - soulfly777 - 30.06.2013 21:36

To naprawdę GIT że masz pomysł na ten oporowy klucz.
Ściągnąłem ten program "ChipEasy_EN_V1.5.6.6" i zrobiłem mu zrzut ekranu a przy okazji kliknołem w prawy górny róg w "Raport(HCwaniak i wyskoczyło coś takiego w przeglądarce.
A drugi zrzut zrobiłem zawartości tego klucza ,jest tam plik (który otworzyłem) i folder EBOOSTR (niby pusty) a zajmuje całą pamięć klucza.
Wypróbowałem już dziesiątki programów do formatowania i nic nawet próbowałem to zrobić na linuxie.
[attachment=5425]
[attachment=5426]
[attachment=5427]


RE: Problem z odzyskaniem klucza USB po programie eBoostr - soulfly777 - 03.07.2013 21:45

Bardzo przepraszam za niecierpliwość ale czy nie dobrze zrobiłem ten zrzut ekranowy z ChipEasy_EN_V1.5.6.6 ?
Jeśli tak to bardzo przepraszam i czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam.


RE: Problem z odzyskaniem klucza USB po programie eBoostr - thermalfake - 07.07.2013 18:19

Podziałaj tym dedykowanym narzędziem dla układ na tym penie
http://flashboot.ru/files/file/168/


RE: Problem z odzyskaniem klucza USB po programie eBoostr - soulfly777 - 21.08.2013 09:53

Program może by miał moc ale mam problem z odpaleniem go bo po kliknięciu na niego nic nie pojawia się na pulpicie chociaż w menadżerze zadań go widać. Mój system to WIN7 32.