Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ciągłe rozłączanie się internetu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Ciągłe rozłączanie się internetu (/ciagle-rozlaczanie-sie-internetu-34138-t)



Ciągłe rozłączanie się internetu - totylkoja - 27.06.2013 23:42

(19.05.2013 22:54)lusek555 napisał(a):  Witam,

mam pewien problem związany z moim internetem. Moim dostawcą jest Netia. Chodzi o to ,że gdy chce coś pobrać pogadać czy pogadać na skypie jednocześnie grając w grę przez internet to mi się wyłącza i włącza internet, :/ Czasami się po prostu zresetuje i działa przez nie wiadomo ile.Jest to strasznie irytujące ,bo nie mogę nic na internecie zrobić. Wymieniałem już router nie pomogło. Stary router to Linksys wag200g? nie jestem pewny w coś w tym stylu. Teraz mam Modecom MC-AWR11. Dodam ,że jestem na kablach TPSA. Liczne resetowanie go i konfigurowanie nie pomaga. Dzwoniłem do Netii dwa razy i kazali odłączyć telefon ,też nie pomogło za drugim razem coś tam zmienili ale ch**a dało za przeproszeniem. Bardzo proszę o pomoc. A i jeszcze coś. router na dwa kompy jest podzielony jeden na kablu a drugi przez wifi/kabel. Na drugim jest to samo! Aha ,jak ten internet już działa to jakby chciał ale nie mógł...

Rozwiązałeś sprawę? Mam też MC-AWR11 i przerywa mi co jakiś przypadkowy zdaje się okres czasu internet. Dioda power robi się czerwona i wszystko przywiesza.