Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Prywatność w sieci - już stracona, czy jeszcze jest o co walczyć? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+---- Dział: Aktualności i wydarzenia branży IT (/aktualnosci-i-wydarzenia-branzy-it-52-f)
+---- Wątek: Prywatność w sieci - już stracona, czy jeszcze jest o co walczyć? (/prywatnosc-w-sieci-juz-stracona-czy-jeszcze-jest-o-co-walczyc-34009-t)



Prywatność w sieci - już stracona, czy jeszcze jest o co walczyć? - Portator - 23.06.2013 06:09

Nasza prywatność jest zagrożona. A może nasza prywatność już nie istnieje? Ostatnie zamieszanie wokół danych zbieranych przez amerykańską NSA pokazuje, że poufność danych możemy włożyć między bajki. Co faktycznie wiedzą o nas „oni”?
[Obrazek: 20b521d9e4e4cba48c7fcf9e6a961741.jpg]
Ostatnich kilkanaście dni to w światowych mediach odkrywanie kolejnych elementów układanki i próba odpowiedzi na pytanie – czy Amerykanie wiedzą o nas rzeczywiście wszystko? I jeśli tak – czy jest to dla nas zagrożenie? Dużo więcej


RE: Prywatność w sieci - już stracona, czy jeszcze jest o co walczyć? - Nostromo - 23.06.2013 23:20

Dla korzystających z ostatnich wersji Firefoxa mam pytanie, czy macie wciąż opcję Przejdź do trybu prywatnego
w narzędziach. O ile dobrze zauważyłem to narzędzie "zniknęło" mi gdzieś tak przy 16-17 tej wersji liska.


RE: Prywatność w sieci - już stracona, czy jeszcze jest o co walczyć? - LadyInBlue - 24.06.2013 11:59

Ja na swoim frajerfoxie [najnowszy] ma coś takiego:

[Obrazek: 3uzWci7kEDO3ZAUhUhFfHz]