Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Zdjęcia z polskiej wersji Windows 7 RC - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Zdjęcia z polskiej wersji Windows 7 RC (/zdjecia-z-polskiej-wersji-windows-7-rc-340-t)



Zdjęcia z polskiej wersji Windows 7 RC - Admin - 01.05.2009 14:38

A oto kilka screenów z najnowszej polskiej kompilacji udostępnionej tylko beta-testerom.

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

[Obrazek: 4.jpg]

[Obrazek: 5.jpg]

[Obrazek: 6.jpg]


RE: Zdjęcia z polskiej wersji Windows 7 RC - damian-Win2000 - 01.05.2009 16:32

Perełka inna, polskie napisy, i ten no przycisk nowy folder no no podoba mi się.


RE: Zdjęcia z polskiej wersji Windows 7 RC - galu44 - 02.08.2009 01:17

ciekawe czy da się te wszystkie mocożerne i rozpraszające w pracy cieniowania, przezroczystości, ozdóbki i inne głupoty powyłączać i mieć zwykłe szare prostokąty z czarnymi napisami...
fajnie, ze data jest ciągle widoczna a nie tylko godzina.
szkoda, ze ten pasek zadań taki szeroki a ikony na nim oczywiście jak w każdym współczesnym systemie MS - wyglądają jak maskotki w sklepie z zabawkami dla bobasów... na szczęście to pewnie się da zmienić.


RE: Zdjęcia z polskiej wersji Windows 7 RC - Dzejkop - 02.08.2009 09:16

(02.08.2009 01:17)galu44 napisał(a):  ciekawe czy da się te wszystkie mocożerne i rozpraszające w pracy cieniowania, przezroczystości, ozdóbki i inne głupoty powyłączać i mieć zwykłe szare prostokąty z czarnymi napisami...
Hmm, powinno wystarczyć wyłączenie usługi Kompozycje. : )


RE: Zdjęcia z polskiej wersji Windows 7 RC - slawektor - 02.08.2009 11:46

to ten ? Zobacz


RE: Zdjęcia z polskiej wersji Windows 7 RC - kozik7 - 02.08.2009 20:11

Wszystko fajnie , system ładny tylko że brakuje mu lat świetlnych do wyglądu ubuntu 9.04 z compiz-fuzion ...


RE: Zdjęcia z polskiej wersji Windows 7 RC - drNK - 02.08.2009 23:40

Fajna sprawa, tyle że w moim przypadku jak już mam spolszczoną ENG wersje wydaję mi się że nie ma sensu ; )


RE: Zdjęcia z polskiej wersji Windows 7 RC - Floyd - 28.08.2009 12:52

Teraz już będzie można umieszczać zdjęcia z polskiej wersji RTM.

Wygląd jest ogólnie ok, chociaż wiadomo że nie do końca to się liczy, tylko funkcjonalność prędkość itp, chciał czy nie chciał win XP, musi umrzeć śmiercią naturalną jeśli chcesz wyciągnąć z kompa coraz więcej, nowa technologia nowy system przystosowany do technologi.

(02.08.2009 01:17)galu44 napisał(a):  ciekawe czy da się te wszystkie mocożerne i rozpraszające w pracy cieniowania, przezroczystości, ozdóbki i inne głupoty powyłączać i mieć zwykłe szare prostokąty z czarnymi napisami...
fajnie, ze data jest ciągle widoczna a nie tylko godzina.
szkoda, ze ten pasek zadań taki szeroki a ikony na nim oczywiście jak w każdym współczesnym systemie MS - wyglądają jak maskotki w sklepie z zabawkami dla bobasów... na szczęście to pewnie się da zmienić.
Win7 jeszcze nie instalowałem teraz to będę robił na dniach, ponieważ wyszła przeze mnie oczekiwana wersja, ale domyślam się że jak w Viście dało się wyłączyć wodotryski to i tutaj się da :!:

W Win XP też można zrobić tak że będzie widać czas i datę aktualną i nie trzeba do tego niczego innego jak odblokować pasek, a następnie przeciągnąć go trochę do góry (co de fakto będzie taki sam wielki jak w W7).

Wygląd to kwestia gustu i nie będę na ten temat dyskutował, ja lubie taki dziecinny styl, sam w końcu jestem dzieckiem Zacieszacz.