Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z uruchamianiem programów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z uruchamianiem programów (/problem-z-uruchamianiem-programow-33988-t)



Problem z uruchamianiem programów - Filipke - 22.06.2013 13:56

Witam dziś chiałem uruchomić plik przez notatnik ale niestety zapomniałem odznaczyć zawsze uruchamiaj przez notatnik i teraz wszystko otwiera mi się przez notatnik SS jak to wygląda http://speedy.sh/ERws9/Problem-z-notatnikiem.png Proszę o szybką pomoc Smutny(((((( Mam widowsa 7. A i przepraszam jak cos zrobiłem źle i napisałem to w niewłasciwym temacie


RE: Problem z uruchamianiem programów - paweloss - 22.06.2013 17:35

Kolego, PPM na pliku, "właściwości:, następnie "otwierany za pomocą" i "zmień". Ustaw tak, jak chcesz by był plik otwierany.


RE: Problem z uruchamianiem programów - Filipke - 22.06.2013 17:58

A zobaczyłeś chociaż SS bo jakoś to co mowisz nie dziala ;p a pozatym aż taki głupi nie jestem żeby nie próbować tego co mi powiedziales, poczytałem na necie na temat ludzi którzy mają tak samo zrobiłem wszystko co pisali na różnych stronkach i nic dlatego postanowiełem sam napisać post


RE: Problem z uruchamianiem programów - paweloss - 22.06.2013 18:01

Tak, teraz zobaczyłem Cwaniak próbowałeś przywrócić komputer do stanu wcześniejszego? "ostatnia znana dobra konfiguracja" czy coś takiego.


RE: Problem z uruchamianiem programów - Filipke - 22.06.2013 18:19

nie bo nie miałem zapisanego ostatniego stanu i nie mam jak przywrócić systemu ;C


RE: Problem z uruchamianiem programów - paweloss - 22.06.2013 18:30

Pozwoliłem sobie przytoczyć tekst z innego forum Cwaniak
Cytat:Instalujemy, uruchamiamy po czym
z paska u góry wybieramy opcję Ikony . Następnie
w okienku programy klikamy Odbuduj i gotowe. Ikony powinny
powrócić do standardowego widoku.
Link do programu:Program


RE: Problem z uruchamianiem programów - Filipke - 22.06.2013 18:39

Ale co mają ikony do tego


RE: Problem z uruchamianiem programów - irocket - 22.06.2013 19:59

Pobierz http://www.winhelponline.com/fileasso/lnk_fix_w7.zip wypakuj, 2x klik, tak, zapobiegawczy restart. Powinno pomóc


RE: Problem z uruchamianiem programów - Filipke - 22.06.2013 20:03

nie czaje troche o co chodzi wypakować i co dalej ?


RE: Problem z uruchamianiem programów - irocket - 22.06.2013 20:13

2x klik na wypakowanym pliku (uruchamiasz go), później na komunikacie dajesz tak i restartujesz pc


RE: Problem z uruchamianiem programów - Filipke - 22.06.2013 20:33

A czy to powinno sie otwierać w notatniku?


RE: Problem z uruchamianiem programów - irocket - 22.06.2013 20:44

Nie. Jeżeli się otwiera w notatniku, naciśnij prawym i wybierz Scal. Jeżeli nie masz, wpisz w menu Uruchom (logo Windows + R) regedit i wciśnij enter. Następnie wybierz Plik -> Importuj -> wskazujesz plik i jeżeli się pokaże komunikat, to naciśnij Tak, zrestartuj komputer


RE: Problem z uruchamianiem programów - Filipke - 22.06.2013 20:55

Pisze ''Nie moge importować ponieważ nie wsztystkie dane zostaly pomytślnie zapisne w rejstrze i niektóre klucze są otwarte przez system i inne procesy,


PS. wszystkie procesy które mogą powodować ten komunikat zamknąłem ale dalej jest to samo

ym ok pobawiłem i pokminiłem i dziala


Problem z uruchamianiem programów (rozwiązany) - peciaq - 23.06.2013 11:41

Wątek rozwiązany.