Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Konfiguracja Windows problem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Konfiguracja Windows problem (/konfiguracja-windows-problem-33930-t)



Konfiguracja Windows problem - DeepAbyss - 19.06.2013 23:33

Mam problem, włączyłem komputer jak zwykle. I przed wejściem do systemu pojawiła się konfiguracja systemu windows taka jak często sie pojawiała wiec konfiguracja dobiegła do końca ale pojawił się komunikat "Błąd podczas konfigurowania aktualizacji systemu Windows. Cofanie zmian. Nie należy wyłączać komputera" i komputer się wyłącza i jest to samo od nowa za każdym razem. Co robić?


RE: Konfiguracja Windows problem - peciaq - 21.06.2013 10:00

Nie da się tego pominąć przy starcie? Spróbuj odpalić system w trybie awaryjnym, poprawnie go zamknąć i wtedy uruchomić jeszcze raz normalnie.


RE: Konfiguracja Windows problem - irocket - 21.06.2013 12:34

Jeżeli jesteś na pulpicie, naciśniesz Alt + F4 to z okienka, które się pojawi, powinno dać się wybrać zamknięcie systemu bez instalacji aktualizacji.


RE: Konfiguracja Windows problem - peciaq - 21.06.2013 12:59

Ale jemu się chyba nie udaje dojść do Pulpitu w ogóle.


RE: Konfiguracja Windows problem - irocket - 21.06.2013 13:21

A widzisz, tak się kończy moje szybkie czytanie, że zrozumiałem, że to przy wyłączaniu... Uruchomiłbym narzędzie do naprawy systemu, potem wybrał przywracanie i przywrócił z przedostatniego punktu (mi nie zawsze przywrócenie z ostatniego działało)