Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja win7 na laptopie: nowy dysk i brak CD z systemem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Instalacja win7 na laptopie: nowy dysk i brak CD z systemem (/instalacja-win7-na-laptopie-nowy-dysk-i-brak-cd-z-systemem-33285-t)



Instalacja win7 na laptopie: nowy dysk i brak CD z systemem - groszkin - 21.05.2013 18:15

Witam

Mój laptop k7io od Asusa ma padnięty dysk. Kupiłem nowy i teraz chce zainstalować win7. Laptopa kupiłem standardowo z wgranym system. Nie miałem płyty ani nie zrobiłem żadnego backupu. Recovery oczywiście nie istnieje na nowym dysku.

Skąd wziąć system? Podejrzewam ze najprościej byłoby nagrać go na cd i wgrać do laptopa. Chciałbym mieć jednak taki od Asusa bo miałbym dedykowane sterowniki. Nie chce oczywiście wygrywać pirata bo na kompie mam naklejkę z cd key.

Dzięki za pomoc


RE: Instalacja win7 na laptopie, nowy dysk i brak cd - thermalfake - 21.05.2013 19:31

Za system asusa musisz sobie zapłacić niestety zamawiając recovery bo zawaliłeś na własne życzenie sprawę.
Aby wybrnąć pożycz czysty oryginał oem albo poproś w jakimś sklepie (np w komputroniku bez problemu zrobią ksero płytki), zaaplikuj swój klucz, zrób aktywację i tyle.