Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie moge uruchomic Windowsa, nie dziala naprawa, nie moge go zainstalowac - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Nie moge uruchomic Windowsa, nie dziala naprawa, nie moge go zainstalowac (/nie-moge-uruchomic-windowsa-nie-dziala-naprawa-nie-moge-go-zainstalowac-33073-t)



Nie moge uruchomic Windowsa, nie dziala naprawa, nie moge go zainstalowac - Evorias - 11.05.2013 20:02

Witam, od wczoraj mam następujący problem: laptop wyłączył się z nieznanego mi powodu i nie mogę uruchomić systemu, uruchamianie jakby zapętla się, nie działa żadna naprawa systemu, ani z dysku, ani ta która jest dostępna po błędzie systemu przy uruchamianiu windows. Nie mogę także zainstalować czystego systemu, a próbuję zainstalować Windows 7, instalacja staje po wyborze języków na napisie "instalator rozpoczyna prace", płyta chyba nawet słychać ze staje i wydaje mi się ze przestaje ją czytać, i dodam od razu uprzedzając że nie jest to wina płyty na pewno, na innym kompie działa normalnie. Jak sie z tym uporać ? Dodam że zależy mi na zachowaniu plików jesli sie da ale nie jest to konieczność. Laptop HP Pavilion dv6.


RE: Nie moge uruchomic Windowsa, nie dziala naprawa, nie moge go zainstalowac - peciaq - 13.05.2013 12:04

Pasowałoby użyć jakiegoś pakietu ratunkowego i sprawdzić poszczególne części komputera - RAM, dysk, itd.
Hiren's Boot CD ma szeroki wachlarz programów, przygotuj sobie na innym komputerze płytkę albo pendrive bootowalny z tym właśnie narzędziem.