Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wesołych Świąt... - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: Wesołych Świąt... (/wesolych-swiat-3262-t)



Wesołych Świąt... - bend - 24.12.2009 10:51

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku Pańskiego 2010, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia siły do pokonywania trudności, wytrwałości w dążeniu do celu i fantazji do wymyślania kolejnych marzeń.
Pozdrawiam


RE: Wesołych Świąt... - glucik - 24.12.2009 12:15

Dzięki kolego Uśmiechnięty i ja też Życzę Wam Wszystkiego Najlepszego Uśmiechnięty


RE: Wesołych Świąt... - llena11 - 24.12.2009 12:49

Dziękuję za życzenia i przyłączam się. Zdrowych, pogodnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia, dla Was wszystkich Uśmiechnięty


RE: Wesołych Świąt... - damian-Win2000 - 24.12.2009 12:51

Ja również przyłączam się do życzeń i dziękuje Uśmiechnięty A od siebie życzę wam dysku twarde jak guma i procka 80 rdzeniowego pod choinką Zadowolony


RE: Wesołych Świąt... - slawektor - 24.12.2009 15:06

Dużo szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości. Nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana.
A gdy Cię za bardzo suszy, siądź wygodnie z flachą wina, i obejrzyj dziś Kevina.
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, Niech aniołek Was mocno ode mnie uściśnie,
I złoży serdeczne życzenia, z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Uśmiechnięty


RE: Wesołych Świąt... - Milten - 24.12.2009 15:06

Zdrowych, radosnych, spokojnych, rodzinnie spędzonych Świąt, spełnienia marzeń, wymarzonego sprzętu pod choinką i czego tylko dusza zapragnie, życzy Milten Uśmiechnięty


RE: Wesołych Świąt... - Admin - 24.12.2009 15:40

Drodzy forumowicze. Z mojej strony życzę Wam nie wesołych a radosnych i spokojnych, wyjątkowych i udanych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech te święta będą dla nas wszystkich przełomowe i naprawdę niepowtarzalne. Przeżyjmy je w uroku i klimacie na jaki zasługują.

Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich! Uśmiechnięty

Wasz zawsze kochający.. Admin Uśmiechnięty


RE: Wesołych Świąt... - trixo - 24.12.2009 16:55

Drodzy Se7enowicze Zacieszacz Visciarze oraz Xpeki i inni Zacieszacz

Zycze Wam na te Święta by wszystkie marzenia się spełniły , byście pod choinka znaleźli to na co liczyliście ...
By te Święta były pełne zgody i szacunku i miłości

Trixo !