Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany uTorrent - podwaja pliki *.torrent (Rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany uTorrent - podwaja pliki *.torrent (Rozwiązany) (/utorrent-podwaja-pliki-torrent-rozwiazany-3254-t)



uTorrent - podwaja pliki *.torrent (Rozwiązany) - stingear - 23.12.2009 22:08

Witam,
Jeszcze za czasów MS Vista zauważyłem, że uTorrent po wczytaniu pliku *.torrent tworzy sobie kopię tego pliku o podobnej, lub takiej samej nazwie, co jest z leksza nurtujące. Dzieje się to nadal i pod MS 7. Czy ktokolwiek z Was spotkał się kiedykolwiek z podobnym problemem?? Na bieżąco aktualizuję aplikację, więc to wyklucza felerną wersję.
Pozdrawiam


RE: uTorrent - podwaja pliki *.torrent - slump - 24.12.2009 03:18

Nie używam więc potraktuj to jako strzał. Może w opcjach jest coś do tego? Na przykład Tworzenie pliku kopi lub coś podobnego. Pokaż screna abyśmy zobaczyli, na zapytanie utorent ( specjalnie dałem u) podwaja pliki Google milczy.


RE: uTorrent - podwaja pliki *.torrent - stingear - 24.12.2009 15:06

Wyłączyłem i włączyłem s powrotem jedną opcję w ustawieniach i jak na razie wszystko jest ok, zmienił mi pliki na *.loaded i zaczął automatycznie wczytywać pliki z folderu domyślnego, a wcześniej tego też nie robił. w Załączniku screen z folderu pobierania z podwojonym plikiem torrenta.


RE: uTorrent - podwaja pliki *.torrent - slump - 24.12.2009 16:54

Podaj nazwę tej opcji, może ktoś będzie miał taki problem.


RE: uTorrent - podwaja pliki *.torrent - stingear - 24.12.2009 22:34

A jednak lipa nadal jest to samo tylko chwilowo coś mu załapało, muszę się jeszcze z nim pobawić, spróbuje wywalić całkowicie ustawienia konfiguracyjne z Roamingu i na nowo go skonfigurować. O efektach powiem niedługo
Pozdrawiam


RE: uTorrent - podwaja pliki *.torrent - Nostromo - 24.12.2009 22:59

Korzystam z uTorrent od pewnego czasu, wcześniej Bit Torrennt i przyznam,że takiego problemu nigdy nie miałem. Moje ustawienia w sekcji katalogi wyglądają tak jak poniżej wszystko jest pojedyncze i nie muszę niczego szukać po dysku.

[Obrazek: screenshot0031419535.jpg]



pozdrawiam


RE: uTorrent - podwaja pliki *.torrent - stingear - 25.12.2009 12:21

Rozwiązałem problem.
Mianowicie chodziło o to, czy plik torrent był uruchamiany z folderu z torrentami, czy z dowolnego innego miejsca na komputerze.
W przypadku, gdy uruchamiałem go z dowolnego miejsca, to uTorrent automatycznie kopiował sobie go do folderu z torrentami, a gdy z folderu z torrentami, pojawia się niedociągnięcie w programie, które nie sprawdza czy plik istnieje, tylko i tak przenosi plik do katalogu torrentów.
Problem rozwiązałem, poprzez wyłączenie opcji przechowuj pliki .torrent w w ustawieniach Katalogi
Teraz aplikacja nie kopiuje zbędnie pliku torrenta, ale pliki te trzeba zawsze zapisywać w tym folderze, w przeciwnym razie gdy go usuniemy, program przestanie nam pobierać. Ale chyba każdy trzyma te pliki w jednym konkretnym folderze, a nie rozsiane po całym komputerze.
Pozdrawiam