Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Czemu Windows 7 podświetla okna na pasku różnymi kolorami (Rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Czemu Windows 7 podświetla okna na pasku różnymi kolorami (Rozwiązany) (/czemu-windows-7-podswietla-okna-na-pasku-roznymi-kolorami-rozwiazany-3252-t)



Czemu Windows 7 podświetla okna na pasku różnymi kolorami (Rozwiązany) - windowsman - 23.12.2009 20:59

Czemu Windows 7 podświetla okna na pasku różnymi kolorami?


RE: Windows 7 czemu podświetla okna na pasku różnymi kolorami - KamilKiri - 23.12.2009 21:20

Ja zauważyłem że kolor pobierany jest z ikonki. np jak najedziemy w pasku na Firefoxa to jest podświetlany na pomarańczowo, jak na internet explorera to podświetlany na niebiesko a jak na ESET Antivirus to na zielono Cwaniak Taki detektyw ze mnie xDD


RE: Czemu Windows 7 podświetla okna na pasku różnymi kolorami - glucik - 23.12.2009 22:10

Prawdopodobnie system pobiera jakiś szczególny kolor ikony i taki daje w tło Cwaniak zauważyłem właśnie ;p


RE: Czemu Windows 7 podświetla okna na pasku różnymi kolorami - windowsman - 27.12.2009 15:05

50/50 biało czarna ikona ;D


RE: Czemu Windows 7 podświetla okna na pasku różnymi kolorami - glucik - 28.12.2009 17:15

A jeszcze dokładniej co do mojego powyższego postu to system pobiera sobie próbkę koloru RGB przeważającego koloru i taki wrzuca w tło Cwaniak Czytałem to gdzieś.