Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problemy po użyciu Partition Magic - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problemy po użyciu Partition Magic (/problemy-po-uzyciu-partition-magic-32333-t)



Problemy po użyciu Partition Magic - Koniu169 - 07.04.2013 21:57

Witam mam taki problem chcialem zrobic sobie kilka dodatkowych partycji przy urzyciu programu partition magic i niestety cos sie spie.. Mam Dysk Sata pojemnosc 500giga wczesniej mialem 2 partycje C :200giga i D ; 300. Na D miałem zrobione obrazy do przywracania niestety wyparowaly... Ukryta partycja recovery jest nie ruszona. Po zresetowaniu kompa nie wlacza sie windows tylko czarne okno i migajaca kreska . Kolega zapodał mi zbotowanego usb z win7 wersja angielska (moja Holenderska) , niestety nie da sie naprawic systemu jest błąd (pewnie niezgodnosc wersji)
nie chce instalowac tego Windowsa od niego bo nie wiem jakiego jest pochodzenia , chcialem tylko odpalic Windowsa i skopiowac to co bylo dla mnie najwazniejsze... zdjecia muzyka. Gdy odpalam tego wina z usb i chce naprawic system wyskakuje mi okno zeby wybrac punkt przywracania (ktorego nie mam) i zeby wybrac sterowniki Jak odpalam go z tego usb i wchodze w moj komputer to teraz mam takie partycje : SYSTEM C 69mb wolnych z 99mb , Local Disk D 8gb wolnych z 101 (tu jest windows!!) Local Disk E pusty nie da sie na niego wejsc (pewnie tu jest pozostale nieprzydzielone miejsce) , Samsung REC F 959 mb wolych z 23.7, Boot X 29mb z 31. Co mam zrobic zeby przywrócic albo zainstalowac swoja wersje Windowsa zeby dzialał klucz z naklejki ?


RE: Mam Problem proszę o pomoc - thermalfake - 13.04.2013 16:15

Partition Magic plus Windows 7 to szatańskie narzędzie które rozwala działający system.
Weź jakiś zewnętrzny dysk pod rękę i za pomocą dowolnego bootowalnego systemu pozrzucaj swoje prywatne dane.
Jak nie nadpisałeś MBR'a to w Samsungu jest opcja przywracania wciskając F4 podczas uruchamiania laptopa. Na YT masz materiały oficjalne samsunga albo nawet tu na forum w faq który napisałem dla lapków samsunga, poszukaj.
Pamiętaj, że instalacja niefabrycznego systemu zablokuje możliwość automatycznego uruchamiania przywracania.