Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7-Jak sformatować - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Windows 7-Jak sformatować (/windows-7-jak-sformatowac-32258-t)



Windows 7-Jak sformatować - MrQuake - 04.04.2013 13:36

Witam!
Mam problem z moim Win 7 mianowicie.Mam laptopa ktory ma 2 lata ale co z tego.mam wirusy i chce go sformatowac ale nie mam plytki moze dacie mi jakis program ktory usunie wszystkie gry itp. zeby byl taki jak go kupilem z gier tylko taki prosze o pomoc


RE: Windows 7-Jak sformatować - thermalfake - 05.04.2013 19:32

No jasne a ja jestem magiem i wiem co to za model laptopa Zacieszacz Zacieszacz
Jak chcecie pomoc to piszcie ludzie więcej szczegółów.
Z tego co nam napisałeś wynika iż system w lapku jest preinstalowany (fabryczny).
W takich przypadkach po zakupie robi się nośniki przywracania (tzw recovery) z programu udostępnionego przez producenta gdyż jedyna kopia istnieje na dysku twardym w ukrytej partycji. Takie informacje znajdują się w zawartych podręcznikach użytkownika.
Schemat przywracania jest podobny - robimy to z wykonanych płyt lub uruchamiamy proces przywracania najczęściej specjalnym klawiszem funkcyjnym lub ich kombinacją.
Tutaj jednak zalecałbym wykonanie takiej kopii póki system jest sprawny bo zawsze istnieje ryzyko, że z dysku może się nie wykonać przywracanie.