Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Myszka z USB nie chce działać - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Myszka z USB nie chce działać (/myszka-z-usb-nie-chce-dzialac-32153-t)



Myszka z USB nie chce działać - hitmaanek - 30.03.2013 15:15

SĄ 2 SYTUACJE:

1. Podłączyłem myszkę kolegi, przywróciłem stare sterowniki - myszka działa bez zarzutów.
2. Podłączyłem myszkę swoją, nie mogę przywrócić starych sterowników, lecz dźwięk połączenia występuje.

Co mam zrobić z 2 przypadkiem?


Korzystam z Windows 7 Home Premium x64


RE: Myska z USB nie chce działać. - LadyInBlue - 30.03.2013 20:38

Dać koledze swoją myszkę i sprawdzić czy działa na jego kompie.


RE: Myska z USB nie chce działać. - hitmaanek - 31.03.2013 22:03

(30.03.2013 20:38)LadyInBlue napisał(a):  Dać koledze swoją myszkę i sprawdzić czy działa na jego kompie.

Właśnie u niego działa.


RE: Myska z USB nie chce działać - peciaq - 05.04.2013 01:10

Podejrzewam że syf sterowników do różnych myszek nie pomaga tutaj. Użyj programu Driver Fusion do odinstalowania sterowników.
Druga rzecz to przeczyszczenie go wirtualnie. Jeśli jesteś przeciwko programom które zrobią to za ciebie, to po prostu zacznij od odinstalowania zbędnych, nieużywanych programów, porządnego skanu pod kątem malware'u i wirusów (polecana już wszędzie przeze mnie konfiguracja Malwarebytes AntiMalware + ESET Online Scanner). Jeśli przeciwko nie jesteś to do odinstalowywania polecam Advanced Uninstaller Pro.