Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja (/windows-7-rc-ukonczony-premiera-5-maja-321-t)



Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja - Admin - 23.04.2009 17:28

Windows 7 w wersji Release Candidate został już ukończony. Pojawi się publicznie do pobrania 5 maja, a już 30 kwietnia rozpocznie się zamknięty program beta polskiej wersji systemu skupiony na jakości tłumaczenia.

Neowin podaje, że oficjalny numer kompilacji wersji RC to 7100.0.winmain_win7rc.090421-1700. Jak można odczytać z tego oznaczenia, build został skompilowany 21 kwietnia. Podobnie jak w przypadku wersji beta, również wersja Release Candidate zostanie wydana publicznie i każdy zainteresowany będzie mógł pobrać ją i przetestować we własnym zakresie.

Faza RC to już właściwy moment na uruchamianie także lokalnych programów mini-beta, w których testowane są zlokalizowane wersje systemu - testy prowadzone są jednak tylko pod kątem jakości tłumaczenia i takich szczegółów jak np. dopasowania przetłumaczonych tekstów (często dłuższych) do ramek i przycisków. Polski program mini-beta dla zaproszonych przez polski oddział Microsoftu testerów rozpocznie się już 30 kwietnia.

Źródło: dobreprogramy.pl


RE: Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja - agusia0003 - 23.04.2009 18:29

7100.0.090421-1700_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRC1CULFRER_EN_DVD.iso....Jest już nawet w sieci torrent....
Proszę, oto spolszczenia..
Piszcie, czy działa,bo u mnie tak ;-)

http://www.megaupload.com/?d=FUU1FSM4

http://www.megaupload.com/?d=6QX76U13


RE: Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja - lobot84 - 26.04.2009 10:58

Działa i to doskonale, ale na build 7077, sprawdzałem na 7056 i niestety nie chciał instalować.
Oba CAB'y dostepne także na moim chomiku:

http://chomikuj.pl/lobot84/Windows+Se7en/PL-pl+Spolszczenie

I jeszcze jedno odnośnie przecieku do sieci: build 7106
7106.0.090408-1623_x64fre_client_pl-pl_Retail_Ultimate-GRC1CULXFRER_PL_DVD.iso
To znalazłem w sieci, jedynie data mi nie pasuje, jest wczesniejsza od 7100.


RE: Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja - agusia0003 - 26.04.2009 12:08

Nie ma takiego build-u w sieci..To fake..


RE: Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja - damian-Win2000 - 26.04.2009 12:37

Nie koniecznie. Przecież między betą czyli build 7000 a moim alphaRC czyli 7022 też pojawiło się wyłącznie wewnątrz MS kilka build'ów np. 7008


RE: Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja - miNox - 26.04.2009 22:42

Ukończony czy nie to mam go zainstalowanego Zadowolony (7100) ktoś wie jak uruchomić ten tryb XP Mode??Zadowolony oraz jak aktywować tą wersje??Uśmiechnięty bo mi ciągle mówi, że przekroczony limit czasu (Timed Out)


RE: Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja - Admin - 28.04.2009 12:52

XP Mode będzie dostępny dopiero od wersji RC. Tylko licencja edycji Professional, Enterprise i Ultimate będzie zezwalać na korzystanie z "Windows XP Mode".


RE: Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja - damian-Win2000 - 28.04.2009 14:03

A mnie się wydaje że ten trym będzie na takiej zasadzie jak ultimate extras czyli prze witrynę update.


RE: Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja - miNox - 29.04.2009 22:38

Cytat:Scott Woodgate, dyrektor działu Desktop Virtualization w firmie Microsoft odpowiada na pytania znanej blogerki Mary Jo Foley na temat nowego "trybu Windows XP" w systemie Windows 7, o którym pisaliśmy w sobotę.

Woodgate zapowiedział, że tryb Windows XP będzie dodatkową funkcjonalnością systemu - nie będzie wbudowany w żadną edycję. Będą mogli ją pobrać użytkownicy systemu Windows 7 w wersjach Professional, Enterprise i Ultimate. Dodatek będzie dostępny w publicznej wersji beta tak, jak wersja Release Candidate systemu Windows 7 - od 5 maja publicznie, a od jutra dla subskrybentów TechNetu i MSDN.

W wywiadzie znajdujemy także jednoznacznie potwierdzenie, że tryb Windows XP będzie przeznaczony głównie dla małych i średnich firm, więc tworzony jest z myślą o oprogramowaniu biurowym - nie będzie obsługi akceleracji 3D, nie będzie mapowania urządzeń (poza portami COM, LPT i - nowość w Virtual PC - USB), można więc zapomnieć o wykorzystać trybu XP do uruchamiania np. starego tunera telewizyjnego.

Scott Woodgate zapewnił, że finalna wersja dodatku będzie dostępna do pobrania w momencie ogólnej dostępności Windows 7.
Źródło: dobreprogramy.pl

Uśmiechnięty