Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem (/ie-9-64-bit-problem-z-adobe-flash-playerem-31937-t)



IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - arival - 21.03.2013 23:30

(15.02.2013 03:55)Ewa napisał(a):  
Cytat:Wszedłem na te adobe TV też chciałem włączyć sobie jakiś filmik, ale jest biały obraz chyba przez brak tego Adobe Flash. Przeciez Ja instalowałem, a jeżeli tu piszesz to powinno działać. Jest możliwe, że Ja mam coś z przeglądarką źle ustawione ?

Właśnie przed chwilą rozwiązałam ten problem u siebie i może moja wskazówka na coś się przyda, (o ile Twój problem jest nadal aktualny). Też przy Windows 7, 64 bit nie działał mi Flash i ‘wołał’ ciągle na YouTube o zainstalowanie go. Otóż weszłam w ‘Narzędzia’ następnie w zakładkę ‘Zarządzaj dodatkami’. Po lewej stronie na dole jest linijka ‘Pokaż’ i tam weszłam w ‘Uruchom bez uprawnień’ (można też zrobić to przez zakładkę ‘Załadowane dodatki’). Powinien, po kliknięciu w tę zakładkę, pojawić się w oknie, po prawej stronie, wcześniej zainstalowany ‘Shockwave Flash Object’. Trzeba go dać na WŁĄCZONY. U mnie nie działał, ponieważ miałam go wyłączony. Może to rozwiąże problem.

Manual fajny, z tym wyjątkiem, że wykonałem powyższe czynności i nadal mam problem z AFP, czarne lub białe pole ze znaczkiem braku AFP, odtwarzanie nie działa, sys, Win7, 64 bit, AFP ze strony Adobe pod ie10 i win7 64bit. proszę po poradę
PS IE10 nadal nie widzi zainstalowanego AFP wersja 11.....