Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Dexpot 1.6 - problem z ikonką i wejściem do ustawień programu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Dexpot 1.6 - problem z ikonką i wejściem do ustawień programu (/dexpot-1-6-problem-z-ikonka-i-wejsciem-do-ustawien-programu-31730-t)



Dexpot 1.6 - problem z ikonką i wejściem do ustawień programu - jannowak11 - 15.03.2013 17:37

Używam programu dexpot wersja 1.6 (program do użytkowania wielu pulpitów), mam Windows 7 64-bit. Uruchamia się razem z systemem, ale ikonkę z paska zadań jakoś ustawiłem by się nie pojawiała i teraz nie mogę wejść do tego programu i jego ustawień by pozmieniać parę rzeczy. Ma ktoś pomysł gdzie jej szukać, jak ją przywrócić (oprócz ponownej instalacji aplikacji) lub odnaleźć w miejscu zainstalowania?


RE: Dexpot 1.6 - Devzan - 15.03.2013 17:41

Win Button + R albo + F.

Jeśli dobrze zrozumiałem problem :|


RE: Dexpot 1.6 - problem z ikonką i wejściem do ustawień programu - jannowak11 - 16.03.2013 15:14

Twoje skróty otwierają tylko polecenie uruchom i wyszukaj. Mi chodzi o zwykłą ikonkę aplikacji, którą ustawiłem by się nie pojawiała w pasku zadań obok innych ikonek. W menu start też skasowałem foldery, a na dysku systemowym w folderze zainstalowanego programu dexpot nie mogę znaleźć szukanego pliku skasowanej ikonki by wejść ponownie do ustawień i zmienić co nie co.
Właśnie rozwiązałem problem, także post można zamknąć.


Dexpot 1.6 - problem z ikonką i wejściem do ustawień programu (rozwiązany) - Zguba25 - 16.03.2013 17:07

Wątek rozwiązany.