Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Laptop Dell nie wykrywa mikrofonu (Creative HS-330,Tracer TRS-SL 390 MV CROP) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Laptop Dell nie wykrywa mikrofonu (Creative HS-330,Tracer TRS-SL 390 MV CROP) (/laptop-dell-nie-wykrywa-mikrofonu-creative-hs-330-tracer-trs-sl-390-mv-crop-31640-t)



Laptop Dell nie wykrywa mikrofonu (Creative HS-330,Tracer TRS-SL 390 MV CROP) - ProPL - 12.03.2013 19:25

Witam, drugi raz pisze temat, ale teraz troszeczkę inny problem a więc do rzeczy;

Kupiłem słuchawki z mikrofonem (Creative HS-330) i słuchawki wszystko ładnie działały, ale niestety mikrofon nie. Na moim laptopie Windows 7 nie działał jak i na innym laptopie z Win 7, ale na XP na starym komputerze działał Smutny Więc postanowiłem że zakupie inne nowe i lepsze ponieważ tamte były okropne i wgl i kupiłem nowe (Tracer TRS-SL 390 MV CROP) i te tak samo. Działały tylko słuchawki, a mikrofon nie Smutny

Nie wiem co mam zrobić bardzo proszę o pomoc Macie tu jeszcze trochę info o moim sprzęcie:

Laptop
Producent: Dell
Procesor: AMD E-450 APU with Radeon(tm_ HD Graphics 1.65 GHz
Ilość RAMU: 4,00 GB
Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny
Karta Dźwiękowa: Dell Inspiron 15-N5040 (Najnowsze sterowniki)