Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze skrótami w Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem ze skrótami w Windows 7 (/problem-ze-skrotami-w-windows-7-3157-t)



Problem ze skrótami w Windows 7 - calc - 18.12.2009 18:02

WitAm, sory Ze pisZe tAk dZiwnie, Ale mAm Z tym problem wlAsnie :< Cos sie dZieje Ze skrotAmi klAwiAturowymi, gdyZ jAk prZycisne np "TAB" to komputer sie sAm wylAcZa, "Z" - cofa ostAtnio nApisAne wyrAZy, "A"- uruchAmiA sie windowsowA wysZukiwarkA orAZ windows mediA plAjer. JesZcze rAZ sorki ZA pismo :/ Pozdrawiam. PS, dZieje sie tak tylko Z "malymi" literAmi, klAwiAture mAm normAlnA.


RE: Problem ze skrótami w Windows 7 - slump - 18.12.2009 19:33

Hm a od kiedy tak masz, coś konkretnego zrobiłeś przed pojawieniem się problemu??
W menu start wpisz msconfig i uruchom narzędzie a następnie przejdź do zakładki uruchomianie i postaraj się wyłączyć wszystkie aplikacje niestandardowe i droga eliminacji może dojdziesz co tworzy problem.


RE: Problem ze skrótami w Windows 7 - calc - 18.12.2009 20:10

Mam tak od jakichś 3-4 dni, jak widać po moim piśnie teraz, czasem jest normalnie, czasem nie. Zrobiłem jak pisałeś, nie ma tam żadnych podejrzanych rzeczy.


RE: Problem ze skrótami w Windows 7 - slump - 18.12.2009 20:23

Pokaż screena co tam masz.
Jak masz włączonego Windowsa postaraj się pozabijać wszystkie niesystemowe procesy ( w momencie jak błąd się okazuje) i zobaczyć czy coś się zmieni oczywiście korzystając z pokaż procesy wszystkich uzytkowników.


RE: Problem ze skrótami w Windows 7 - Nostromo - 18.12.2009 20:59

Jaki język masz zainstalowany, powinien być polski programisty
Napisz kiedy wystąpił problem.


RE: Problem ze skrótami w Windows 7 - calc - 18.12.2009 23:55

1. skrin http://img30.imageshack.us/img30/6093/beztytuuzd.png
2. Procesy - juz probowalem, tez nie ma tam nic ponadto :F
3. Jezyk - tak jest Polski(programisty).
4. Problem pojawil sie 3-4 dni temu, dodatkowo dodam , ze w tym okresie czasu nie instalowalem zadnych programow itp, ani tez nie sciagaly mi sie zadne aktualizacje.


RE: Problem ze skrótami w Windows 7 - slump - 19.12.2009 00:05

Ja w msconfig widzę same niepotrzebne rzeczy, powyłączaj je i dopiero testuj. Wyłączaj po kolei aż znajdziesz winowajcę.