Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z wrzuceniem plików na karte pamięci - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Problem z wrzuceniem plików na karte pamięci (/problem-z-wrzuceniem-plikow-na-karte-pamieci-31197-t)



Problem z wrzuceniem plików na karte pamięci - michusek - 24.02.2013 11:17

Witam.Mam problem, gdyż wczoraj próbowałem wrzucić muzykę na kartę pamięci.Telefon został wykryty wchodzę do folderu gdzie chciałem ją wrzucić przeciągam i ... wyskakuje taki błąd http://scr.hu/0dqh/leudu . Dostawałem rady, aby zresetować komputer - nie pomogło.Nie wiem co można zrobić w takim wypadku.Proszę o szybką odpowiedź.


RE: Problem z wrzuceniem plików na karte pamięci - Zguba25 - 24.02.2013 12:24

Jaki to telefon ? Ja w Avilii miałem taką opcję, aby zablokować kartę. Być może przypadkowo zmieniłeś coś w ustawieniach.


Odp: Problem z wrzuceniem plików na karte pamięci - Waves97 - 24.02.2013 14:05

Korzystasz z adapera czy to telefon podłączony kablem ?


RE: Problem z wrzuceniem plików na karte pamięci - michusek - 24.02.2013 15:42

Zguba25 - Telefon to Samsung Galaxy Gio, a z pendrive nie mogę nic usunąć :/
Waves97 - Z adaptera, gdyż kabla mi nie wykrywa


RE: Problem z wrzuceniem plików na karte pamięci - Portator - 24.02.2013 17:05

Wyjmij adapter a w nim po lewej stronie przesuń suwaczek w górę.( taki mały cypelek ) To jest zabezpieczenie przed zapisem na karcie.


RE: Problem z wrzuceniem plików na karte pamięci - michusek - 25.02.2013 14:58

Portator - Wielkie dzięki, pomogło!A wiesz może co zrobić abym mógł usunąć pliki z pendrive czy to wina, że pendrive mógł się zepsuć?


RE: Problem z wrzuceniem plików na karte pamięci - thermalfake - 25.02.2013 18:41

Zasadnicze pytanie na które powinieneś udzielić informacji to co się dzieje przy usuwaniu - komunikaty, my wróżkami nie jesteśmy.