Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z usuwaniem, przenoszeniem oraz ladowaniem folderow - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z usuwaniem, przenoszeniem oraz ladowaniem folderow (/problem-z-usuwaniem-przenoszeniem-oraz-ladowaniem-folderow-31112-t)



Problem z usuwaniem, przenoszeniem oraz ladowaniem folderow - addam - 21.02.2013 19:11

Niestety znowu muszę uśmiechnąć się po pomoc.

Mam problem z usuwaniem/przenoszeniem plików oraz ładowaniem zawartości folderów. Usuwanie wygląda jakby się zacinało na "obliczaniu" lub "przetwarzaniu" (CCleaner też się zatrzymuje na etapie opróżniania kosza, chociaż tempy udaje mu się kasować), a foldery czy zakładka komputer nie chcą się doładować do końca (zielony pasek postępu nie dochodzi do końca). Chciałem spróbować przez tryb awaryjny, ale ten nie chce mi się załadować (zatrzymuje sie na atipcie.sys i nie rusza dalej).

Poza operacjami na plikach nie zauważyłem większych zmian w szybkości działania komputera czy aplikacjach.

Nie wiem jakich informacji mogę udzielić, więc proszę o sugestie. Z góry dziękuję za pomoc Uśmiechnięty