Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 problem ze sterownikami - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Windows 7 problem ze sterownikami (/windows-7-problem-ze-sterownikami-3091-t)



Windows 7 problem ze sterownikami - djredbull - 15.12.2009 21:46

Witam mam dość uciążliwy problem z dźwiękiem gdy odpale jakąkolwiek giere za każdym razem jak naciskam dowolny klawisz przycina mi się dźwięk dzieje się to na każdej gierce i często wogule trace dźwięk . Kartę dźwiękową mam Soud Blaster Audigy 4 a jeśli chodzi o sterowniki to obecnie mam zainstalowane SBAX_PCDRV_LB_2_18_0011 ze strony Creative. I niestety borykam się z tym od kilku dni bo na XP czegoś takiego nie miałem. I mam jeszcze jedną Sprawę na XP GTA IV chodziło super szybko się ładowało i grafikę miałem na wysokich obrotach a na Windows 7 jak zainstalowałem to bardzo długo się ładuje a jeśli chodzi o płynnosć grania do nie najgorzej ale dalej jest problem z dźwiękiem i długim ładowaniem
mój komp to :
system ; Windows 7 home premium 32 bit
karta graficzna ; Geforce 9600 gt
4 gb Ramu na 32 bitowym mam dostępne 3,25 gb
Procesor ; AMD phenom™ 9550 Quad-Core Processor 2.20 GHz

Proszę Was o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu bo chce wreście na spokojnie pograć se na tym systemie :shy:
Bo teraz nie chce mi sie wracać do XP bo często robiłem format i boje sie że komp tego nie wyrobi Smutny