Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ati Radeon 3200 HD - problem z wyświtlaniem obrazu w grach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Ati Radeon 3200 HD - problem z wyświtlaniem obrazu w grach (/ati-radeon-3200-hd-problem-z-wyswitlaniem-obrazu-w-grach-3085-t)



Ati Radeon 3200 HD - problem z wyświtlaniem obrazu w grach - fire_Ice - 15.12.2009 19:38

Witam,
Mam problem od kiedy używam Windows 7 Ultimate mam problem z sterownikami do karty graficznej ATI Radeon 3200 HD. Podczas włączania gry pojawiają się dwa pionowe pasy.


RE: Ati Radeon 3200 HD - problem z wyświtlaniem obrazu w grach - nunek21 - 13.01.2010 11:50

Co prawda nie miałem takich problemów ja Ty, ale miałem problemy ze sterownikami pod Win7. Nie wiem jak je instalowałeś, ale mogę się tylko domyślić (o ile w ogóle zainstalowałeś). Mam płytę FOXCONN-a, który de facto był tworzony pod XP-ka. ale w zestawie dane też sterowniki pod Vistę. Więc mogłem sobie zainstalować Win7. Na samym początku zainstalowałem jak leci sterowniki. Ale po instalacji, okazało się, że za każdym razem po załadowaniu się systemu, wyskakiwał komunikat, że system nie wykrył żadnej dobrze działającej kary graficznej. Próbowałem jeszcze raz, potem jeszcze raz, i nic. Nadal to samo.
Rozwiązaniem było znalezienie na płycie (dołączonej od płyty głównej) sterowników po Viste, i uruchomić je z zgodnością pod Vistę. Zrób tak, a nie powinieneś mieć żadnych problemów z grami i programami. Jedynym defektem jaki mi się teraz pokazuje, to to, żę trochę ekran miga podczas ładowania się Windowsa.

Uśmiechnięty


RE: Ati Radeon 3200 HD - problem z wyświtlaniem obrazu w grach - War_3_ - 13.01.2010 12:10

Proponuję zaktualizować sterowniki do karty graficznej.
Najlepiej użyć Porady o szukaniu sterowników .