Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu "Windows could not complete the installation. To install Windows on this computer, re - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu "Windows could not complete the installation. To install Windows on this computer, re (/windows-could-not-complete-the-installation-to-install-windows-on-this-computer-re-30687-t)



"Windows could not complete the installation. To install Windows on this computer, re - CRISTIAN9 - 07.02.2013 10:09

Witam, przejdę do konkretów.

Używałem sobie laptopa kumpla w celach fejsbukowych, do sprawdzenia poczty i przejrzenia Youtube - nic wielkiego.
Po ok. 2h kumpel włączył lapka i nagle wyskoczył komunikat: ""Windows could not complete the installation. To install Windows on this computer, restart the installation" FOTO.

W jakimś poradniku Microsoft'u ktoś napisał, aby włączyć Menedżera zadań i usunąć plik "Audit.exe". Zrobiłem tak i system się załączył, jednakże był w "surowym stanie", miał usunięty jeden dysk (bodajże D: ) i wszystko znikło. Kiedy ponownie zrestartowałem problem znów się pojawił. Tryb awaryjny nie działa.

Czy można naprawić to samodzielnie? Jako studentowi, ciężko byłoby mi teraz zrefundować naprawę... Uśmiechnięty