Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
BSOD po wznowieniu systemu Windows 7 Home Premium - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: BSOD po wznowieniu systemu Windows 7 Home Premium (/bsod-po-wznowieniu-systemu-windows-7-home-premium-3046-t)



BSOD po wznowieniu systemu Windows 7 Home Premium - sebus1996 - 13.12.2009 17:49

Mam zainstalowany Windows 7 Home Premium od jakiegoś czasu na komputerze z procesoerm Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz mam 4.00GB(3.25 dostępne) ramu system wiadomo 32 bitowy a w klasyfikacji mam wynik 5.9. Od jakiegoś czasu mam problem. Komputer(gdy przez jakiś czas się z niego nie korzysta) sam się usypia tzn. wszystko wygląda tak jakby był wyłączony a gdy wciśnie się przycisk zasilania pokazuje się pulpit, lecz po kilku sekundach pojawia się BSOD i komputer się restartuje i po załadowaniu się systemu i pokazaniu pulpitu pokazuje się informacja, że windows miał jakiś błąd i czy chcę poszukać rozwiązania on-line wybieram, że tak i nic więcej się nie pokazuje... Szukałem w internecie i grzebałem w ustawieniach ale to nic nie pomogło ;/ Pozdrawiam


RE: BSOD po wznowieniu systemu Windows 7 Home Premium - slump - 13.12.2009 19:47

A jaki jest nr błędu stop?

W dzienniku zdarzeń poszukaj informacji o błędach i nam je pokaż.


RE: BSOD po wznowieniu systemu Windows 7 Home Premium - Nostromo - 13.12.2009 21:13

Uśmiechnięty@sebus1996,

jak masz ustawione w opcjach zasilania? Ustaw uśpienie na nigdy,
jeżeli to laptop to skutek zamknięcia pokrywy też na nigdy,
działanie przycisków zasilania na nic nie rób,
ja tak mam i nie narzekam .
Gdyby coś ci nie odpowiadało zawsze możesz wrócić do poprzednich ustawień albo zdefiniować swoje własneZacieszacz,
pozdrawiam .


RE: BSOD po wznowieniu systemu Windows 7 Home Premium - sebus1996 - 14.12.2009 18:00

nostromo mam peceta Zacieszacz
slump chodzi o to?
[Obrazek: bb5d58d27fd7baa5.jpg]


RE: BSOD po wznowieniu systemu Windows 7 Home Premium - slump - 14.12.2009 19:26

Tak. Ale rozwiń zakładkę krytyczne i przybliż nam co tam jest napisane.


RE: BSOD po wznowieniu systemu Windows 7 Home Premium - sebus1996 - 15.12.2009 07:20

proszzz

[attachment=328]

PS. ten problem z usypianiem to już w opcjach zasilania wyłączyłem. ale powiedzcie mi czemu pokazywał mi się BSOD?


RE: BSOD po wznowieniu systemu Windows 7 Home Premium - Nostromo - 15.12.2009 15:37

@ sebus1996Uśmiechnięty,
chcę się zrehabilitować za poprzednie pytanieSmutny,
podaję linka do strony, gdzie znajdziesz chyba odpowiedź na twój problem, o ile szef pozwoliWstydniś
[http://www.Vista.pl/porady/963_blue_screen_czyli_co_gdzie_i_jak_aby_pozbyc_sie_problemu.html/url]
opis do Visty ale to przecież jedna rodzina ...
pozdrawiam