Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak połączenia - IPv4 / IPv6 - No network access - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Brak połączenia - IPv4 / IPv6 - No network access (/brak-polaczenia-ipv4-ipv6-no-network-access-30378-t)



Brak połączenia - IPv4 / IPv6 - No network access - abb - 27.01.2013 19:24

Witam,

Nie mogę połączyć się z internetem. Komunikat który widnieje to "IPv4 / IPv6 - No network access". Próbowałem już wielu różnych sposobów "naprawienia" tej sytuacji. Niestety nic nie pomogło i nadal brak połączenia z siecią.

W związku z powyższym prośba o pomoc.

Poniżej kilka screenów.

Dziękuję. Pozdrawiam.


RE: IPv4 / IPv6 - No network access - dhapollo - 27.01.2013 19:31

Co to za połączenie?
Czy to jest modem usb do mobilnego internetu?

Karta nie uzyskała adresu IP z DHCP, to co jest przydzielone to automat z Windows.

Opisz dokładnie jak łączysz się z internetem.


RE: IPv4 / IPv6 - No network access - abb - 27.01.2013 19:37

(27.01.2013 19:31)dhapollo napisał(a):  Co to za połączenie?
Czy to jest modem usb do mobilnego internetu?

Karta nie uzyskała adresu IP z DHCP, to co jest przydzielone to automat z Windows.

Opisz dokładnie jak łączysz się z internetem.

Tak, to jest modem usb do mobilnego internetu.

Na drugim komputerze normalnie zainstalowałem program i komputer łączy się automatycznie z internetem, natomiast na pierwszym występuje opisany wyżej problem.


RE: Problem z połączeniem - IPv4 / IPv6 - No network access - dhapollo - 27.01.2013 19:43

A czy możesz coś więcej napisać jaki usługodawca jaki modem (nie jest to przypadkiem Areo i modem PLAY)?

Więcej szczegółów

Jaki modem? Jaki usługodawca? Jaki program?

Moja szklana kula obecnie jest w serwisie u wróżki, a z fusów nie umiem wróżyćSmutny


RE: Problem z połączeniem - IPv4 / IPv6 - No network access - abb - 27.01.2013 19:50

(27.01.2013 19:43)dhapollo napisał(a):  A czy możesz coś więcej napisać jaki usługodawca jaki modem (nie jest to przypadkiem Areo i modem PLAY)?

Więcej szczegółów

Jaki modem? Jaki usługodawca? Jaki program?

Moja szklana kula obecnie jest w serwisie u wróżki, a z fusów nie umiem wróżyćSmutny

Modem Huawei E586Bs-2. Usługodawca PLAY. Program PLAY Web Partner.


RE: Problem z połączeniem - IPv4 / IPv6 - No network access - dhapollo - 27.01.2013 20:09

Jak ja kocham ciągnąć za język.

Jakie masz ustawienia, czy modem jest wykrywany, jakiego koloru dioda mruga ....


RE: Problem z połączeniem - IPv4 / IPv6 - No network access - abb - 27.01.2013 20:39

(27.01.2013 20:09)dhapollo napisał(a):  Jak ja kocham ciągnąć za język.

Jakie masz ustawienia, czy modem jest wykrywany, jakiego koloru dioda mruga ....

Nie znam się na tym, nie jestem specem komputerowym i nie wiem jakich informacji potrzebujesz by zdiagnozować i naprawić problem. Najlepiej będzie jak konkretnie napiszesz czego potrzebujesz, a ja wówczas postaram się odnaleźć dla Ciebie te informacje. Na chwilę obecną nie wiem co masz na myśli pisząc : "Jakie masz ustawienia?" Ustawienia czego, co konkretnie Cię interesuje?

Modem jest wykrywany, program PLAY Mobile Partner został zainstalowany. Żadnej diody nie ma.


RE: Brak połączenia - IPv4 / IPv6 - No network access - dhapollo - 28.01.2013 09:34

A mam pytanie nie wygodniej jest ci się tym urządzeniem po wi-fi łączyć? Czy jesteś skazany na usb?


RE: Brak połączenia - IPv4 / IPv6 - No network access - abb - 28.01.2013 14:08

(28.01.2013 09:34)dhapollo napisał(a):  A mam pytanie nie wygodniej jest ci się tym urządzeniem po wi-fi łączyć? Czy jesteś skazany na usb?

Niestety nie. Połączenie musi być przez usb.


RE: Brak połączenia - IPv4 / IPv6 - No network access - Zguba25 - 28.01.2013 16:53

Notorycznie olewasz notki, kosz !