Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Gdzie wgrać pliki potrzebne do działania stylu? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Gdzie wgrać pliki potrzebne do działania stylu? (/gdzie-wgrac-pliki-potrzebne-do-dzialania-stylu-30298-t)



Gdzie wgrać pliki potrzebne do działania stylu? - Wojak - 25.01.2013 14:03

Witam, pobrałem styl ventzer0_12_beta_by_grindkerensky-d5dic6j wraz z nim pobrały mi się te dwa pliki co są w tytule, dźwięki oraz czcionki. Akurat czcionki wiem gdzie wgrać, a dźwięków nie mam zamiaru wgrywać, tylko nie wiem gdzie muszę skopiować shell32.dll oraz ExplorerFrame.dll. A tym bardziej zastanawia mnie do czego one służą.

Przy okazji: styl zmienił mi czcionkę oraz rozmiar czcionki na mniejszy, wszystko sobie już ustawiłem, lecz w przeglądarce Mozilla Firefox (Nawet w IE 9) czcionki są nadal za małe. Nie wiem co robić. Mogę przesłać ss'a jeśli to konieczne. Pozdrawiam!


RE: Gdzie wgrać pliki potrzebne do działania stylu? - peciaq - 26.01.2013 02:10

Podejrzewam że powinieneś wrzucić je do C:/Windows/System32, ale mogę się mylić.


RE: Gdzie wgrać pliki potrzebne do działania stylu? - Wojak - 26.01.2013 10:21

Dzięki za odp. Już poczytałem i wszystko wiem Cwaniak Drugie też ogarnąłem: PPM > Personalizuj > Kolor Okna > Zaawansowane ustawienia wyglądu... > Element i tutaj należy się pobawić rozmiarami.


RE: Gdzie wgrać pliki potrzebne do działania stylu? - peciaq - 26.01.2013 10:49

OK - znaczy wątek rozwiązany?


RE: Gdzie wgrać pliki potrzebne do działania stylu? - Wojak - 26.01.2013 13:03

Tak, wszystko już wiem Uśmiechnięty Można zamknąć.


Gdzie wgrać pliki potrzebne do działania stylu? (rozwiązany) - peciaq - 26.01.2013 13:11

Wątek rozwiązany.