Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Chwilowe skoki pingu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Chwilowe skoki pingu (/chwilowe-skoki-pingu-30244-t)



Chwilowe skoki pingu - pumczas - 23.01.2013 22:50

Witam,

Kupiłem nowy komputer, który posiada zintegrowaną karte sieciową. Na starym komputerze miałem swoją karte sieciową, ponieważ korzystam z wifi. Dopóki siedziałem na starym komputerze wszystko było dobrze, chociaż kiedyś miałem ten problem, ale wystąpił on przy zmianie karty sieciowej na inną, zapomniałem odinstalować sterowniki starej i się "gryzły", odinstalowanie ich pomogło. Teraz mam tą samą karte, ale w nowym komputerze i tu pojawia się problem. Zainstalowałem wszystkie sterowniki itp i po wejściu do gry np Call of Duty co chwile mam skoki pingu na pare sek. Zrobiłem reinstal na XP i tego problemu nie było, ale jako, że win7 jest ładniejszy to znowu do niego wróciłem i problem jest ten sam, instalowałem sterowniki do zintegrowanej karty, wcześniej ich nie instalowałem, sprawdzałem wszystkie możliwe opcje i cały czas na win7 mam ten problem. Wyłączenie tej zintegrowanej karty nie pomaga, odinstalowanie jej też nie. Bardzo prosze o pomoc Uśmiechnięty


RE: Chwilowe skoki pingu - thermalfake - 24.01.2013 20:54

Przejrzyj tematy na forum związane z wysokim pingiem, skokami w grach.