Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Automatyczne przenoszenie do kosza. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Automatyczne przenoszenie do kosza. (/automatyczne-przenoszenie-do-kosza-30226-t)



Automatyczne przenoszenie do kosza. - patryk250598 - 23.01.2013 19:23

Witam,
Jestem nowy i jak w złym dziale dodałem wątek to proszę o przeniesienie. Mam problem związany z przenoszeniem do kosza w laptopie. Jeśli nacisnę lewy przycisk na touchpadzie automatycznie wyrzuca mi czy chcę usunąć plik do kosza. Czy to jest wina nie sprawnego touchpada? Instalowałem już system od nowa z pełnym formatem i nic nie pomogło. Tak samo podłączenie myszy.


RE: Automatyczne przenoszenie do kosza - largi - 25.01.2013 20:27

Możesz to sprecyzować ?,

Czyli jak bierzesz prawy muszki usuń to wyrzuca ci pliki odrazu tak ?


RE: Automatyczne przenoszenie do kosza - thermalfake - 26.01.2013 09:07

Źle zrozumiałeś.

Cytat:Jeśli nacisnę lewy przycisk na touchpadzie automatycznie wyrzuca mi czy chcę usunąć plik do kosza.

Do sprawdzenia opcje ustawień touchpada. Nie wspomniano zupełnie nic o modelu więc autor niech uzupełni.


RE: Automatyczne przenoszenie do kosza - patryk250598 - 26.01.2013 11:37

Troszeczkę za szybko to pisałem. Z góry przepraszam Uśmiechnięty Model laptopa to HP Mini 210-2000ew. Podłączyłem myszkę żeby sprawdzić czy w tym przypadku nie wystąpi, lecz niestety to samo.


RE: Automatyczne przenoszenie do kosza - largi - 26.01.2013 15:29

Może w ustawieniach masz ustawioną myszkę dla osób leworęcznych Zacieszacz? I to powodem jest. Zrob mi screen i zamieść tu. Jak nie widzę programu to ci nie pomogę, jestem wzrokowcem, widzę to zrobię, nie widzę to albo się domyślam co i jak albo nie . czekam na screeny.


RE: Automatyczne przenoszenie do kosza - patryk250598 - 26.01.2013 16:34

Na 100% powodem nie jest przełączenie ustawień dla leworęcznych Zacieszacz Aż taki tępy nie jestem. Chodź już problem możemy uważać za rozwiązany. Uśmiechnięty Poradziłem sobie ściągając nowe sterowniki do touchpada Cwaniak Temat można zamknąć.


Automatyczne przenoszenie do kosza (rozwiązany) - Zguba25 - 26.01.2013 18:02

Wątek rozwiązany.