Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Drukarka HP Photosmart D6160 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Drukarka HP Photosmart D6160 (/drukarka-hp-photosmart-d6160-3010-t)



Drukarka HP Photosmart D6160 - ksp01marek - 12.12.2009 00:19

Proszę admina o przeniesienie postu we właściwe miejsce (nie mogę edytować tamtego nie wiedzieć czemu).
Witam. Drukarka HP Photosmart D6160 działa bez zarzutu, ale jest problem z analizą ilości tuszu w pojemnikach (sześć sztuk). Pod Windows 7 nie ma w oprogramowaniu wskażnika zużycia tegoż. Pali mi się tzw. "kropelka", ale którego z tuszu mi brakuje to za Boga nie wiem. Przecież nie będę wymieniał wszystkich. Czy pozostaje mi podpinać drukarkę do komputera z Windows XP?. Może jest sposób na sprawdzenie? Dziękuję za ewentualne porady.Dopisek końcowy. Jako że nie ma odpowiedniego oprogramowania ( i nie będzie pod Windows 7) aby zobaczyć jaki jest stan tuszów (6 szt.) w tejże drukarce stosujemy kombinację klawiszy (power i wysuw papieru razem prze ok. 10 sekund). Drukarka wejdzie w tryb serwisowy i wydrukuje 2 kartki z parametrami naszego ( HP Photosmart D6160 ) sprzętu. Stan każdego z kolorów będzie podany w procentach. Dziękuję za uwagę.