Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Co jakiś czas system ignoruje aplikacje. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Co jakiś czas system ignoruje aplikacje. (/co-jakis-czas-system-ignoruje-aplikacje-30040-t)



Co jakiś czas system ignoruje aplikacje. - matpaw - 17.01.2013 20:34

Witam, kilka dni temu zainstalowałem sobie win7. Pierwszego dnia nic się nie działo, tamtej nocy pobierał się jakiś update i następnego dnia się zaczęło... A więc mam włączoną jakąś aplikacje, powiedzmy google chrome to co jakiś czas tak jakby samo klikało mi na pasek start. Nie mogę nic pisać, dopiero muszę kliknąć na stronę i kontynuować. Naprawdę to potrafi wkurzyć... ;/ Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
będzie ktoś w stanie mi pomóc?


RE: Co jakiś czas win7 ignoruje aplikacje. - rambit - 18.01.2013 21:03

Print screen ze swoich poczynań w temacie "kontynuować", please.
Odinstaluj aktualizacje.


RE: Co jakiś czas win7 ignoruje aplikacje. - matpaw - 18.01.2013 22:34

(18.01.2013 21:03)rambit napisał(a):  Print screen ze swoich poczynań w temacie "kontynuować", please.
Odinstaluj aktualizacje.

znalazłem coś takiego koło aktualizacji co usuwa błędy, pobrałem to i znalazło 2 błędy. Problem rozwiązany, dzięki, że mnie naprowadziłeś ;p


Co jakiś czas win7 ignoruje aplikacje. (rozwiązany) - Zguba25 - 18.01.2013 22:42

Wątek rozwiązany.