Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z przeskakującym tekstem/kursorem podczas pisania. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z przeskakującym tekstem/kursorem podczas pisania. (/problem-z-przeskakujacym-tekstem-kursorem-podczas-pisania-29895-t)



Problem z przeskakującym tekstem/kursorem podczas pisania. - Rockoo - 12.01.2013 22:38

Witam

Dziś, zauważyłem problem z pisaniem tekstu.

Wygląda to tak jakbym cały czas miał wciśniętą strzałkę w lewo.. pisanie bez kontrolowania wygląda tak-
elądak właśnie wygta. Pisanie tekstu staje się katorgą, bo cały czas kursor przeskakuje do początku linijki.

Myślę, że coś jest nie tak z tuchpadem bo też się przycina.

Problem występuje we wszystkich edytorach tekstu.

Z góry dzięki za pomoc.


Laptop HP Pavilion Dv6


RE: Problem z przeskakującym tekstem/kursorem podczas pisania - peciaq - 13.01.2013 13:28

Nie naciskasz na touchpada przypadkiem nadgarstkiem podczas pisania? To też dość częsta przyczyna takiego przeskakiwania.


RE: Problem z przeskakującym tekstem/kursorem podczas pisania - Rockoo - 14.01.2013 22:09

Nie, na pewno nie w tym rzecz.


RE: Problem z przeskakującym tekstem/kursorem podczas pisania - thermalfake - 15.01.2013 23:10

Zmajstruj sobie dowolny system ratunkowy np pakiet hiren'a (spokojnie poszukasz w sieci).
Odpal z niego minixp i sprawdź czy tam jest tak samo. Jeśli tak to jest problem sprzętowy, w innym wypadku pomyślimy co dalej.


RE: Problem z przeskakującym tekstem/kursorem podczas pisania - rambit - 19.01.2013 15:25

1. Chyba znowu to na co już raz odpowiadałem, chodzi o kierunek wprowadzania tekstu (do wyboru w opcjach regionalnych panelu sterowania)
2. Jednak typuję na uszkodzenie klawiatury . jak każdy sobie sprawdzi CTRL jest na lapku obok strzałki lewej, a ich kombinacja daje efekt jak u kolegi Uśmiechnięty
Temat uważam za rozwiązany, klawiatura do czyszczenia/wymiany...

...obyło się bez geek's hiren'sa Uśmiechnięty


Problem z przeskakującym tekstem/kursorem podczas pisania (rozwiązany) - Zguba25 - 19.01.2013 21:29

Wątek rozwiązany.