Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
[Win7] Problem z ICS - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: [Win7] Problem z ICS (/win7-problem-z-ics-2987-t)



[Win7] Problem z ICS - liquid - 10.12.2009 10:42

Witam. Kiedyś już pisałem o tym problemie, ale podarowałem sobie siódemke. Ale teraz postanowiłem sie na nią już całkowicie przesiąść, a problem znów mnie dręczy. A mianowicie coś jest nie tak z udostępnianiem połączenia dla innego kompa. Na drugim kompie mam winXP, po włączeniu ICSa na win7 komputer z XP ma dostęp do internetu (ustawiłem w nim aby automatycznie pobierał adres oraz drugim sposobem sam mu nadałem 192.168.137.2, brame tez ta wpisałem czyli 192.168.137.1, ok działa) przez jakies 15-30 min, a następnie jest jego brak. Zauważyłem na kompie z XP ze po kilku sekundach od włączenia ICSa w win7, obok sieciówki na XPku pojawia sie kolejna ikonka ze POŁĄCZENIE INTERNETOWE WYŁĄCZONE(ustawiłem, na WIN7 abym mogl wlaczac i wylaczac to polaczenie w komputerach ktorym daje neta, ale chociaz klikam wlacz i wyskakujace powiadomienie mowi ze połączone to jednak na tej ikoncie pisze ze jest WYŁĄCZONE. Więc pewnie net działa bo działa te parenaście minut a potem jest blokowany. Tylko że np jeśli cos tacham torrentem z neta to działa zarówno download jak i upload. A stron otwierac nie moge, pingowac również bo gdybym pingował to chociaż jeszcze mogłbym pobawić sie DNSami. A tak to nie wiem co jest grane. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam