Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja systemu z USB: przygotowanie pendrive - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Instalacja systemu z USB: przygotowanie pendrive (/instalacja-systemu-z-usb-przygotowanie-pendrive-29637-t)



Instalacja systemu z USB: przygotowanie pendrive - ampa - 04.01.2013 16:53

Witam.Mam szybkie pytanko dotyczące zrobienia bootowalnego pena z systemem Win 7.Ze zrobieniem nie ma żadnego problemu,ale mam takie pytanko....z tego co czytałem z jakiegoś poradnika format pena trzeba zrobić na FAT32.Tak robię a po zrobieniu programem Windows 7 USB DVD Download Tool którego do tego użyłem system plików zmienia się na NTFS.Z tego co pamiętam przy uaktualnieniu biosu jak miałem na penie NTFS to nie dało rady,dopiero jak był FAT32 to dało radę zaktualizować.Czy z systemem jest podobnie?


RE: Instalacja systemu z USB.Przygotowanie pena. - thermalfake - 04.01.2013 20:19

Nie, nie jest podobnie.


RE: Instalacja systemu z USB.Przygotowanie pena. - ampa - 04.01.2013 21:33

Czyli co? ma być pen pod NTFS tak jak to ten programik zrobił i ma działać rozumiem.Niestety w najbliższym czasie nie będę miał jak sprawdzić.