Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak ustawić jednoczesny sygnał na słuchawki i głośniki - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak ustawić jednoczesny sygnał na słuchawki i głośniki (/jak-ustawic-jednoczesny-sygnal-na-sluchawki-i-glosniki-29623-t)



Jak ustawić jednoczesny sygnał na słuchawki i głośniki - ginek3112 - 04.01.2013 13:05

Głośniki podłączone do karty dzwiekowej, natomiast słuchawki do USB. W ustawieniach dzwieku wykrywa mi dwa zrodla dzwieku - USB lub przez karte dzwiekowa. Aktualnie zrobilem skrot na pulpicie i za kazdym razem wchodze i zmieniam urzadzenie domyslne. Jest to uciazliwe z dwoch powodow. 1 - uruchumione aplikacje musze ponownie uruchomic po zmianie urzadzenia domyslnego. 2 - czesto zmieniam dzwiek ze sluchawek na glosniki i odwrotnie, stalo sie to uciazliwe

Najlepszym rozwiazaniem byloby miec sluchaki nie USB tylko Cinch, bo wtedy w sterownikach karty dzwiekowej moge ustawic aby sygnal byl wysylany na oba cinch'e (karta przystosowana do glosnikow 4.1), niestety sluchawki USB sa wykrywane jako oddzielny sprzet.

Jakies rady ? Bo ja nie mam pomyslu. Korzystam ze sluchawek USB, tylko dlatego, ze stare sluchawki Creative nie chca wspolpracowac z systemem Windows 7, mianowicie takie aplikacje jak Teamspeak, Skype, Steam maja problem z tymi sluchawkami na tym systemie. Na teamspeaku po kilku minutach uzytkowania przestaja byc wykrywane (wtf?), na skype cos brzeczy, na steame charcza, ze prawie mnie nei slychac. Zmienilbym powtornie na stare sluchawki, ale tamtego problemu nei rozwiazalem i poddalem sie, dlatego korzystam z USB.

Prosze o jakakolwiek pomoc, bede czesto zagladal tutaj, a nawet jakby byl ktos mily dam zdalny dostep do systemu, moze to kwestia ustawiec ?
No jak tu nie znajde pomocy to gdzie ? Smutny


RE: Dźwięk - Jak ustawić jednoczesny sygnał na słuchawki i głośniki (słuchawki USB) - thermalfake - 05.01.2013 17:22

http://www.softpedia.com/progDownload/Virtual-Audio-Cable-Download-2217.html


RE: Jak ustawić jednoczesny sygnał na słuchawki i głośniki - ginek3112 - 15.01.2013 19:17

A jak uzyc tego programu? Kombinuje, ale nie nic mi nie wychodzi